Treść wiadomości

Atari otwiera serię hoteli

Patrząc na dzisiaj'warty wiele miliardów dolarów przemysł gier wideo i ogromny zakres kultury, który jest nim dotknięty,'Łatwo zapomnieć, że wszystko wyrosło z tak skromnych początków. Tylko dwie łopatki uderzające piłkę w tę i z powrotem po ekranie. Prosty. 

Atari to firma, która wprowadziła gry wideo z salonów gier do Twojego domu. Całe pokolenie dorastało siedząc zbyt blisko telewizora, z joystickiem w dłoni, całkowicie sparaliżowani, gdy próbowali uciekać, próbowali ocal planetę przed Space Invaders. Podczas gdy inne firmy — Nintendo, Sega, Sony — budowały na Atari'i przewyższając je, gracze zawsze darzyli prawdziwą sympatią pierwszą markę, w której się zakochali.

Atari próbuje zarobić na tym uczuciu przez otwarcie serii hoteli w stylu Atari w całych Stanach Zjednoczonych. W tym roku planowana jest budowa pierwszego hotelu w Phoenix, a kolejne mają zostać otwarte w Las Vegas, Chicago, San Francisco, Austin, San Jose, Seattle.

Wizja tego, jak będzie wyglądał hotel.

Wizja tego, jak będzie wyglądał hotel. 

Atari współpracuje z Grupą GSD podczas pierwszego wejścia w branżę hotelarską. Hotele będą oferować wciągające doświadczenia VR i AR (rzeczywistość wirtualna i rozszerzona), a także wiele gier, które spodobają się osobom w każdym wieku i na każdym poziomie umiejętności. 

„Hotele Atari będą pierwszymi tego typu obiektami w Stanach Zjednoczonych, oferującymi graczom w każdym wieku najwyższą immersyjną rozrywkę w każdym aspekcie gier," Shelly Murphy, założycielka Grupa GSD, powiedział w oświadczeniu. "Cieszymy się, że możemy pracować nad tym projektem z tak wspaniałymi partnerami i przynieść wielką wygraną Arizonie." 

My'nie jestem pewien, ile faktycznie można było odpocząć w hotelu Atari, wiem, że ja?'Grałbym w gry całą noc, ale pomysł brzmi jak zwycięzca. W galerii poniżej Ciebie'Znajdę grupę docelową dla hotelu, osoby z tatuażami Atari!