Treść wiadomości

Artysta tatuażu protestuje przeciwko cenzurze ogromnym nadmuchiwanym cyckiem

Z biegiem lat, techniki tatuowania rozwinęły się, nie tylko tworząc jedne z najbardziej artystycznych tatuaży, jakie świat kiedykolwiek widział, ale dając oszałamiająco realistyczne tatuaże sutków na bliznach po mastektomii. Wielu artystów tatuażu specjalizuje się w przekształcaniu życia kobiet, które:'pokonałam raka piersi i byś't uwierzyć, jak wygląda życie jak ich tatuaże. A wraz ze wzrostem zapotrzebowania na te tatuaże, marketing w mediach społecznościowych staje się jeszcze bardziej istotny, aby artyści mogli oglądać ich prace przez potencjalnych klientów na całym świecie. Jednak w ostatnich miesiącach wielu artystów specjalizujących się w tatuażach po mastektomii doświadczyło ogromnej cenzury ze strony platform takich jak Facebook i Instagram.

Zrzut ekranu 19.11.2019 o godz. 11.22.52

Vicky Martin z Berkshire w Anglii jest jedną z wielu artystek, które'zostali zablokowani na platformach takich jak Facebook za reklamowanie swoich tatuaży po mastektomii. Pomimo zdjęć przedstawiających "sztuczny" lub stworzone przez człowieka sutki, serwisy społecznościowe oznaczyły swoje treści i uniemożliwiły odbiorcom znalezienie ich usług.

Martin postanowił przeciwstawić się platformie, organizując protest na Facebooku's Londyńska siedziba, która obejmowała ponad 50 uczestników kampanii i ogromną nadmuchiwaną pierś. Według wywiadu z BBC, Facebook przeprosił Martina, pisząc:

"Vicky's profil powinien't zostało zawieszone — to był błąd i przepraszamy za zdenerwowanie, jakie to spowodowało. Podczas gdy nagość nie jest't dozwolone… robimy wyjątki dla postów, które wyraźnie mają charakter medyczny lub edukacyjny."

21087662-7692451-50_kampanii_wielu_kogo_byli_rakiem_pacjenci_or_ocaleni_de-m-64_1573901954652

Jednak Martin szuka czegoś więcej niż tylko przeprosin, chce zamiast tego współpracować z platformą, aby stworzyć nowe zasady, które uniemożliwiłyby innym tatuatorom mastektomii zablokowanie ich stron i zablokowanie ich treści przed publicznością.

21087676-7692451-Vicky_said_that_the_tattoos_dive_her_clients_new_confidence_allo-m-63_1573901946797

Co myślisz o tej historii? Czy Facebook powinien pozwolić kobietom odsłonić wytatuowane sutki? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami na temat tej historii w sekcji komentarzy.