Treść wiadomości

Artyści tatuażu przekazują swoje materiały, aby pomóc profesjonalistom medycznym

W miarę rozprzestrzeniania się COVID-19 w całym kraju i zarażania większej liczby osób gwałtownie wzrosło zapotrzebowanie na niezbędne materiały, takie jak rękawiczki i maski. Wiele szpitali i prywatnych przychodni jest zagrożonych wyczerpaniem, ale tatuażyści robią wszystko, aby pomóc w trudnych czasach. Wiele sklepów ma pod ręką duże zapasy, a większość z nich nie't otwarte dla biznesu, tatuatorzy z całego kraju przekazują swoje rękawiczki, aby pomóc pracownikom medycznym.

"Życie jest zagrożone i nie można wycenić życia," mówi Myke Chambers, właściciel Seven Swords Tattoo Company w Filadelfii. "Miałem całkiem niezły zapas rękawiczek, CaviCide i kilka masek na twarz w mojej lokalizacji w Filadelfii. Wiedziałem, że są w rozpaczliwej potrzebie, więc ofiarowałem wszystko. Nie mam pieniędzy, ale nadal muszę zapłacić wszystkie rachunki. Koniec końców nic z tego nie ma znaczenia, gdy w grę wchodzi ludzkie życie."

W niektórych przypadkach pielęgniarki i pracownicy służby zdrowia zwracali się o pomoc do salonów tatuażu i po obejrzeniu Włoch'w odpowiedzi na COVID-19 Michelle Myles, współwłaścicielka Daredevil Tattoo w Nowym Jorku, została zmuszona do podjęcia działań. "Jeden z naszych artystów jest z Mediolanu i ja'obserwowałem, przez co przechodzą ci biedni pracownicy służby zdrowia we Włoszech?," Myles mówi. "Pielęgniarka z oddziału ratunkowego skontaktowała się z nami przez Instagram i powiedziała, że ​​nie mają masek i rękawiczek. Powiedziałem jej, że mamy rękawiczki i kilka masek, ale niewiele. Powiedziała, że…'ponowne użycie masek N95, zakrywając je maskami przeciwpyłowymi. Ono'jest dla mnie przerażające, że ludzie, którzy walczą o to za nas, pracują w takich warunkach."

Rząd skontaktował się z innymi sklepami tatuażu w sprawie dostaw, takimi jak Pony Lawson, założycielka Mayday Tattoo Supply i częsty artysta gościnny Inked NYC. "Gubernator [Illinois]'Biuro zadzwoniło do mnie i zapytało, czy mogę przekazać to, co mam na stanie," Lawson wyjaśnia. "Moja firma nie't tak duże jak inne firmy, więc miałem tylko kilka skrzynek rękawiczek. Wiele innych sklepów z tatuażami w Chicago zbiera się razem i przekazuje pudełka Gwardii Narodowej do odbioru."

Chociaż nie każdy artysta może mieć walizki z rękawiczkami, to'ważne jest, aby pamiętać, że wszystko może pomóc w takich czasach. "Kiedy pojawia się taka sytuacja, widać, że świat spójnie walczy ze sobą," dzieli się z Travisem Rossem, właścicielem The Lost Cove Co., który przekazał zapas rękawic do szpitala w San Diego. "Im więcej wszyscy praktykujemy obfitość, tym bardziej stanie się ona standardowym sposobem życia. Każda kwota pomaga! Nawet jeśli to's tylko jedno pudełko lub maska."

Jeśli ty'jesteś pracownikiem służby zdrowia w potrzebie, nie'Nie bój się sięgać do lokalnego sklepu z tatuażami. Nawet jeśli możemy wyglądać "straszny" dla niektórych, ty'Będę pod wrażeniem hojności tej społeczności.