Treść wiadomości

Arizona Zervas debiutuje nowym singlem

Maryland wychowała piosenkarkę Arizona Zervas miał już kult przed jesienią 2019 roku, jednak zyskał uznanie głównego nurtu swoim debiutanckim singlem "Roxanne." "Roxanne" został wydany 10 października i szybko zyskał popularność na TikTok. To pozwoliło mu wejść do Top 40 i zajęło 4 miejsce na listach przebojów w USA. To sprawiło, że niepodpisany Zervas stał się gorącym towarem, a wkrótce potem rozpoczęła się wojna licytacyjna między wytwórniami płytowymi. Zervas ostatecznie podpisał kontrakt z Columbia Records w listopadzie, a w 2020 zaczął wydawać nową muzykę.

Zervas ma teraz nowy singiel o nazwie "24," który został zainspirowany szaloną nocą w hotelu. "Zrobiłem to po przyjacielu's przyjęcie urodzinowe," Akcje Zervas. "Pojechaliśmy do Vegas i skończyło się na tym, że urządziliśmy przyjęcie w naprawdę chorym hotelu z grupą ludzi. To było oczywiście przed Coroną. Potem poszedłem do studia i próbowałem napisać piosenkę, która oddałaby uczucie przebywania w tym hotelu. Właśnie zacząłem śpiewać haczyk, '24 godziny, 24 godziny.'"

24 stał się ważną liczbą dla Zervasa, ponieważ oznaczała nie tylko liczbę godzin, które on'Spędził imprezę z przyjaciółmi, ale był to jego wiek, kiedy napisał piosenkę. Miał też 24 lata, kiedy "Roxanne" zrobił to duży i stał się głównym sukcesem.

Zerwas' "24" jest obecnie dostępny do przesyłania strumieniowego na YouTube, Spotify, Pandora, Apple Music, iTunes i Tidal.