Treść wiadomości

Ariana Grande zaoferowała 1,5 miliona dolarów na laserowe usunięcie swojego nieudanego tatuażu

Trwająca saga nieudanego tatuażu Ariany nabrała teraz ciężkiego zwrotu w wysokości 1,5 miliona dolarów. Dla wszystkich, którzy mogli nie słyszeć o tym, co się wydarzyło, oto idzie.

Nieco ponad dwa tygodnie temu Grande ujawnił duży i piękny tatuaż Eevee, jednej z oryginalnych postaci Pokémon. Potem zrobiła to ponownie 29 stycznia, pokazując świeży tatuaż dłoni z oryginalnymi postaciami Pokémon. Potem zrobiła to ponownie 29 stycznia, pokazując świeży tatuaż na dłoni. Jednak fani szybko zwrócili uwagę na błędne tłumaczenie w Grande'tatuaż. Tatuaż miał czytać "siedem pierścieni," po drugim singlu z Grande'nadchodzący album studyjny. Ale zamiast tego użytkownicy Instagrama i Twittera zwrócili uwagę, że tatuaż faktycznie został przetłumaczony na "Grillowanie.”

Zrzut ekranu 02.02.2019 o godz. 11.54.15

Grande i jej artysta, Kane Navasard, szybko usunęli swoje posty z mediów społecznościowych i zastąpili je postem, który zawierał rozmowę z jej japońską korepetytorką Ayumi. Jednak ostatniej nocy Grande opublikowała aktualizację swojej historii, zawierającą rozmowę z jej japońską korepetytorką Ayumi.

Zrzut ekranu 02.02.2019 o godz. 11.54.42

Podjęto decyzję, że do poprawnego odczytania tatuażu wystarczy dodatkowy „kanji”.

Zrzut ekranu 02.02.2019 o godz. 11.55.01

Cóż, nowy „poprawiony” tatuaż pojawił się w mediach społecznościowych i jak się okazuje, projekt nadal't przetłumacz na "siedem pierścieni," a zamiast tego czyta "Japoński palec do grilla.

Zrzut ekranu 02.02.2019 o godz. 11.55.15

W tym miejscu LaserAway – firma specjalizująca się w usuwaniu włosów i tatuaży – zaproponowała Arianie tę lukratywną ofertę.

Umowa została ujawniona, że ​​1,5 USD trafia do Ariany, a w zamian pozwala LaserAway na usunięcie tatuażu, a ona zgadza się na sfotografowanie wydarzenia i nagranie go na taśmę wideo, aby LaserAway mógł wykorzystać treści w swoich mediach społecznościowych i kampaniach reklamowych drukowanych, oraz aby Ariana rób jeden post LaserAway miesięcznie przez rok w jej mediach społecznościowych.

0201-ariana-grande-tattooo-lazer-launch-1

Oferta została podpisana przez prezesa firmy z sarkastyczną miną na końcu. Brzmiało: „Dziękuję, następny mały grill”."

TMZ rozmawiał ze Scooterem Braunem, który powiedział, "mogę't mówić w imieniu Ariany, ponieważ nie otrzymaliśmy tego listu, jeśli jednak'chcesz wysłać mi ofertę, ja'na pewno ja'Chętnie zrobię sobie tatuaż, a potem szybko go usuniesz… za 1,5 miliona dolarów. Mamy nadzieję, że uda nam się zawrzeć umowę, zanim jej album ukaże się w przyszłym tygodniu – bezwstydna wtyczka."