Treść wiadomości

Angelina Jolie opowiada historię swojego pierwszego tatuażu

Po dziesięcioleciach spędzonych w centrum uwagi jako wielokrotnie nagradzana aktorka i wybitna aktywistka, to'łatwo zapomnieć o zamieszaniu, jakie wywołała Angelina Jolie, kiedy po raz pierwszy pojawiła się na scenie Hollywood. Wydaje się, że to wieki temu, ale w latach dziewięćdziesiątych niezwykłe było widzieć aktorkę z listy A chodzącą z widocznymi tatuażami. Jolie była buntowniczką. 

W niedawnym wywiadzie Jolie wspomina o początkach swojej kariery, pracy w Organizacji Narodów Zjednoczonych, zwierzętach, które przejęły jej rezydencję w Kambodży i wielu innych rzeczach. "Harfiarka's Bazar." To, co naprawdę przykuło naszą uwagę, to historia, którą aktorka opowiedziała o jednym ze swoich pierwszych tatuaży. 

"mam tatuaż, 'Modlitwa za dzikie serce trzymane w klatkach,'" Jolie mówi. "Dostałam go, gdy miałam 20 lat. Pewnego wieczoru byłam z mamą i czułam się zagubiona. Byłem niespokojny – zawsze. wciąż jestem.

"Jechaliśmy na kolację, a ona opowiadała o spędzaniu czasu z Tennessee Williamsem io tym, jak bardzo kochała jego słowa," Jolie kontynuuje. "Powiedziała mi, że to napisał, o dzikości w sercu. Pojechaliśmy do salonu tatuażu i nałożyłem go na lewe ramię. To, co zrobiła dla mnie tamtej nocy, to przypomnienie mi, że dzikość we mnie jest w porządku i jest częścią mnie."

Znaczenie tego tatuażu jest naprawdę piękne i jest przykładem, dlaczego my'Re więc zainwestował w tatuaże w pierwszej kolejności. Tam's doświadczenia, jakie miała z matką, są mądre słowa jednego ze świata'najbardziej szanowanych dramaturgów i jest mantra, która uosabia Jolie'cały etos. 

Gorąco polecamy dać cały artykuł przeczytaj, to'to fantastyczny portret jednej z naszych najciekawszych celebrytek.