Treść wiadomości

Amber Rose hospitalizowana po ogłoszeniu ciąży drugiego dziecka

W 2008 roku Amber Rose pojawiła się w Hollywood po występie w wielu teledyskach. Niedługo po tym, jak pojawiła się u gwiazd takich jak Nicki Minaj, Rose rozpoczęła publiczną relację z raperem Kanye Westem przez następne dwa lata. Latem 2010 roku Rose i West zakończyły swój związek, jednak do 2011 roku rozpoczęła związek z Wiz Khalifa. Khalifa i Rose pobrali się w 2013 po tym, jak ich syn Sebastian Taylor Thomaz urodził się w lutym tego roku. Ale we wrześniu 2014 roku Rose złożyła pozew o rozwód, a latem 2017 roku'd przeszedł do randek z raperem 21 Savage. Obecnie Savage i Rose są zerwane od marca 2018 roku, a w ciągu ostatnich kilku miesięcy ona'publicznie o spotkaniu z dyrektorem wykonawczym Def Jam, A.E.

Chociaż Rose i AE mają stosunkowo nowy związek, zaledwie w zeszłym tygodniu przenieśli sprawy na wyższy poziom, ogłaszając, że spodziewają się razem dziecka. Na zdjęciu przesłanym do Rose's Instagram, mówi, że ma w drodze chłopca i wyglądała na oczarowaną podczas badania USG.

Jednak według źródeł bliskich Rose, ciąża nie'do tej pory płynnie płynęła. W rozmowie z TMZ, źródła twierdzą "Ona'W 13 tygodniu ciąży i cierpi na hyperemesis gravidarum… ciężki rodzaj nudności i wymiotów podczas ciąży. My'ponownie powiedział, że Amber była hospitalizowana w Cedars-Sinai Medical Center przez kilka dni, poddając się leczeniu dożylnemu, ponieważ była chora i traciła na wadze."

Rose i partner AE podejmują obecnie niezbędne środki ostrożności, aby zapewnić, że zarówno matka, jak i dziecko są zdrowe. A Rose nie't jedyna celebrytka, która publicznie odniosła się do swoich zmagań z hipermesis gravidarum — Kate Middleton, Kim Kardashian, Kelly Clarkson, Debra Messing, Kourtney Kardashian, Tia Mowry i Tori Spelling również doświadczyły objawów skrajnych porannych mdłości.

Oczekuje się, że Rose urodzi w październiku, co oznacza, że ​​pozostała jej większość ciąży. Jednak ona's obecnie otrzymuje najlepszą możliwą opiekę medyczną i ma przy sobie zespół wsparcia. Podziel się z nami swoimi przemyśleniami na temat tej historii w sekcji komentarzy.