Treść wiadomości

Amanda Bynes dodaje kolejny tatuaż na twarzy

W tym tygodniu "gwiazdy robią sobie tatuaże na twarzy," witamy ponownie Amandę Bynes. Bynes to była aktorka dziecięca, która odniosła szalony sukces w Nickelodeon i ostatecznie znalazła siebie zmagam się z nałogiem gdy weszła w dorosłość. W zeszłym roku Bynes zgłosiła się na odwyk— i od tego czasu ona…'osiągnął kilka ważnych kamieni milowych. W tym zrobienie dwóch tatuaży na twarzy i zaręczyny.

Bynes opublikowała dziś zdjęcie na swoim Instagramie, na którym widać, jak wygląda nowy tatuaż serca tuż nad brwią, z jej nowym narzeczonym u boku. Dzieje się to około miesiąca po tym, jak Bynes udostępniła pierwszy obraz swojego pierwszego tatuażu na twarzy – chwiejnego serduszka na policzku. Chociaż najnowsze zdjęcie Amandy jest zbyt niewyraźne, aby jednoznacznie stwierdzić, czy nowy czarny znak to tatuaż lub jaki ma kształt, wydaje się, że atrament może być małym czarnym sercem. Ale powinieneś powiedzieć nam swoje domysły.

Wracając do tej całej sprawy z narzeczonym – Bynes ogłosiła swoje zaręczyny na Instagramie dzień po walentynkach's Dzień. Według Popkultury, Bynes poznała swojego nowego mężczyznę, gdy oboje uczestniczyli w AA. Para umawia się na randki "kilka miesięcy" według popkultury zmuszanie niektórych ludzi do kwestionowania ważności zaręczyn – ale miłość to miłość, a ludzie mogą poślubić kogo chcą. 

Przed jej zaręczynami i tatuażami na twarzy Bynes niedawno ponownie pojawiła się w oczach opinii publicznej po prywatnej walce z uzależnieniami. W 2018 roku Bynes przeprowadził wywiad z Magazyn papierowy i wielu ludzi sądziło, że to oznaczało jej powrót. Jednak w 2019 roku, Bynes zameldowała się w trzeźwy zakład mieszkalny, w którym przebywała do grudnia 2019 roku, kiedy w końcu się wymeldowała.