Treść wiadomości

Adam22 No Jumper’s zatrzymany na muszce podczas wywiadu na żywo

W niedzielę 17 marca 2019 r. Adam22 podcaster hip-hopu i popkultury został zagrożony bronią podczas transmisji na żywo swojego programu No Jumper. Adam22'Studio znajduje się na Melrose Ave w Los Angeles, obszarze o dużym natężeniu ruchu pieszego w dzielnicy West Hollywood. Tuż po dostarczeniu jedzenia do jego pracowni Adam22 został skonfrontowany z mężczyzną, który przyłożył mu broń do głowy i powiedział: "Daj mi wszystkie swoje pieniądze." 

Zrzut ekranu 2019-03-19 o godzinie 12.09.53

Kiedy miała miejsce próba napadu, Adam22 po raz pierwszy uważał, że męka była żartem, jak przyznał w wywiadzie dla DramaAlert's Keemstar. "Myślałem, że to żart. Potem w ciągu dwóch lub trzech sekund, kiedy broń była wycelowana we mnie, ja'm przetwarzam fakt, że nie'to żart."

Natychmiast Adam22'Ochroniarze mieli broń wycelowaną w napastnika i byli w stanie powalić go na ziemię. Policja została szybko wezwana na miejsce zdarzenia, a bandyta został aresztowany. Policja nie skomentowała, czy broń była prawdziwa, jednak na szczęście nie padły żadne strzały. Aby dowiedzieć się więcej o tej historii i Adamie22's doświadczenia, sprawdź wywiad, który on i jego dziewczyna Lena udzielili Loganowi Paulowi's Impulsywny podcast.

Co myślisz o tej oszałamiającej historii? Co byś zrobił, gdyby ktoś próbował cię okraść w twojej pracy? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy.