Treść wiadomości

A mistrzem tuszu w sezonie 12 jest…

Ten sezon Ink Master był szaloną jazdą, a ostatniej nocy walka płci dobiegła końca. W finale Laura Marie, Dani i Creepy Jason zaprezentowali sędziom swoje 35-godzinne płótna mistrzowskie i starcie trenerów zostało rozstrzygnięte raz na zawsze. Zobacz, co przegapiłeś zeszłej nocy'odcinek.

Zaczęliśmy od przyjrzenia się finałowym trenerom, którzy tatuują na żywo, aby mieć szansę na wygranie 25 000 $. Rywalizowali trenerzy Bubba Irwin, DJ Tambe, Jime Litwalk, Ryan Ashley Malarkey, Duffy Fortner, Megan Jean Morris i Nikki Simpson. Przypisano im tatuaże czarno-szare, z nowej szkoły lub z surrealizmu, a ich koledzy trenerzy z ich odcinka pomogli w drodze.

Następnie przeszliśmy do oceny tatuaży trzech finalistów, zaczynając od Dani. Dani została przydzielona kolorowa biomechanika, a w jej domowym studiu pokazano jej tatuaż przy użyciu generatora samochodowego, gdy zasilanie zostało wyłączone.

Następny był Creepy Jason, który wykonał czarno-szary realizm z tyłu. Jason zdecydował się na seksownego pirata, a sędziowie pochwalili wiele szczegółów, które umieścił w utworze.

Na koniec pokazano nam Laurę's tatuaż, który był kolorowym japońskim tatuażem boga piorunów i błyskawic z religii Shinto.

Po pokazaniu głównych płócien finalistów dowiedzieliśmy się, który trener odejdzie z 25 000 $. Sędziowie ogłosili zwycięzców, zaczynając od ostatniego miejsca i kończąc na zwycięzcy. Megan Jean uplasowała się na 7. miejscu, Jime Litwalk na 6., Duffy Fortner na 5., Bubba Irwin na 4. i Nikki Simpson na 3.. W pierwszej dwójce ogłoszono DJ Tambe i Ryan Ashley, jednak to Ryan zabrał do domu nagrodę.

Po starciu trenerów podniesiono finałową trójkę sezonu 12, a sędziowie zawęzili finalistów do pierwszej dwójki. Sędziowie jednogłośnie zgodzili się, że Jason'Tylny fragment był czytany jako tonalny, a Peck twierdził, że projekt skłaniał się bardziej w kierunku ilustracji niż realizmu. Oznaczało to, że Dani i Laura znalazły się w pierwszej dwójce. Nunez twierdził, że Laura'egzekucja Japończyka była na miejscu i oddał na nią swój głos. Jednak Navarro lubił Dani's biomech tatuaż i dał jej swój głos. I choć Peck docenił obu artystów's tatuaży, w końcu zadeklarował "pogrubienie wytrzyma" i ogłosił, że Laura wygrała sezon.

Coś, co mogłeś przegapić podczas ekscytacji w sezonie 12's Ink Master był zapowiedzią sezonu 13, a także przedłużoną zapowiedzią Grudge Match. Dowiedzieliśmy się, że sezon 13 będzie wojną o terytorium, w której artyści podzieleni są na regiony: Wschodnie Wybrzeże, Zachodnie Wybrzeże, Południe i Środkowy Zachód. Sezon 13 będzie emitowany w 2020 roku, a mecz Grudge Match pojawi się na naszych ekranach telewizyjnych 1 października.

Co myślisz o tym sezonie'finał? Kogo byś ukoronował Ink Master? Który trener miał twój ulubiony tatuaż? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami na temat tej historii w sekcji komentarzy.