Treść wiadomości

75 wspaniałych tatuaży wielorybów

Jako ludzie lubimy myśleć o sobie jako dużych i złych, ale my'nie mam nic na wieloryby. Wieloryby są w pełni wodnymi ssakami morskimi, a płetwal błękitny jest największym żyjącym obecnie ssakiem. Wieloryby należą do rzędu waleni, obok delfinów i morświnów. Ich najbliższymi żyjącymi krewnymi, którzy nie są z rzędu waleni, są hipopotamy. Istnieje osiem zachowanych rodzin wielorybów: rorquale, prawosale, karłowate wieloryby, szare wieloryby, bieługi / narwale, kaszaloty, kaszaloty karłowate / karłowate i wale dzioby.

Chociaż istnieje ponad 90 gatunków wielorybów, jest całkiem sporo, które wyróżniają się z paczki. Na przykład narwale są średniej wielkości wielorybami zębowymi, które są znane z dużych, wystających kłów. Kaszaloty są największymi zębatymi drapieżnikami na Ziemi, a ich woskowaty olejek nasienny był głównym celem przemysłu wielorybniczego. Humbaki są jednym z najpopularniejszych wielorybów do obserwowania wielorybów, ponieważ'są znane z włamań. Wieloryby Beluga są najsłodszymi wielorybami i jedynym wielorybem, który's biały charakter. Płetwal błękitny to największe zwierzę, które'kiedykolwiek istniały (o których wiemy), a ich dieta składa się głównie z kryla. Orki, znane również jako orki, są'w ogóle wieloryby…'ponownie delfiny!

Wieloryby były często przedstawiane w literaturze, telewizji i filmie, zwłaszcza w kreskówkach. W końcu, jak inaczej sfilmowałbyś jednego z tych dużych chłopców? Niektóre z naszych ulubionych wielorybów z kultury popularnej to Bailey z bieługi "Odnalezienie Dory," Płetwal błękitny Monstro z "Pinokio," Kaszalot Moby Dick z "Moby Dick" i pana Narwala narwala z "Elf."

Rzuć okiem na 75 naszych ulubionych tatuaży wielorybów w galerii poniżej. Następnie daj nam znać swojego ulubionego wieloryba w sekcji komentarzy w mediach społecznościowych.