Treść wiadomości

75 Rad Neo-tradycyjnych tatuaży

Neotradycyjny to jeden z najbardziej poszukiwanych stylów na całym świecie, głównie dlatego, że's niezwykle wszechstronny. W przeciwieństwie do bardziej sztywnych stylów, takich jak amerykański tradycyjny lub japoński, istnieje wiele różnych interpretacji neotradycji. Neo-tradycyjny czerpie inspirację z zasad amerykańskiej tradycji, w tym odważnych konturów, zdefiniowanych cieni i upakowanych kolorów. Wymaga to jednak wielu twórczych swobód i to'gdzie widzisz artystę?'s osobisty styl wyszedł do gry.

Wielu artystów neotradycyjnych czerpie inspirację z ruchu secesyjnego, który był najbardziej popularny w latach 1890-1910. Ruch ten rozkwitł w Europie, a jednym z najbardziej płodnych artystów w tym stylu był czeski litograf Alphonse Mucha. Mucha był najbardziej znany ze swoich stylizowanych plakatów, z których wiele przedstawiało eleganckie, młode kobiety otoczone wirującymi kwiatami i filigranami. Dziś my'w stanie zobaczyć wiele porównań między Mucha's sztuki i neotradycyjni artyści tatuażu, szczególnie z perspektywy projektowania.

Na cześć globalnej obsesji, która jest neotradycyjna, spójrz na 75 naszych ulubionych tatuaży od 25 różnych artystów. Ci artyści pochodzą z każdego zakątka globu – Stanów Zjednoczonych, Hiszpanii, Niemiec, a nawet Australii. Rzuć okiem na ich tatuaże w galerii poniżej i daj nam znać swoje przemyślenia na temat tej historii w sekcji komentarzy w mediach społecznościowych.

Daniels Bauti — Hiszpania

Usta Lusa — Niemcy

Emily Rose Murray — Australia

Matt Curzon — Kanada

Jake Danielson — Australia

Arielle Gagnon — Kanada

Hannah Kwiaty—Wielka Brytania

Nikki Simpson—USA

Maria Lavia — Hiszpania

Jen Tonic — Niemcy

Chris Primm — USA

Matt Truiano—USA

Martwe mięso — USA

Dominik Schulte — Hiszpania

Oash — Hiszpania

𝙍𝙖𝙦𝙪𝙚𝙡 𝙀𝙨𝙘𝙪𝙙𝙚𝙧𝙤 — Hiszpania

Filouino — Austria

Juan David Rendón — Kolumbia

Ulyss Blair—USA

Melise Hill — Stany Zjednoczone

RB Tattoo—USA

Lukas Adams—USA

Allie już — Australia

Krish Trece — USA

Tancerka Jesieni — Kanada