Treść wiadomości

75 kreatywnych tatuaży cyrkowych

Od ponad 250 lat cyrki występują w miastach i miasteczkach na całym świecie – olśniewając publiczność swoimi spektakularnie wykwalifikowanymi wykonawcami. Ta branża i to'Światowy boom można w dużej mierze przypisać Philipowi Astleyowi. Astley był angielskim jeźdźcem, który w 1768 roku zaczął w Londynie organizować sztuczki jeździeckie. Po dwóch latach zaangażował w swój występ wielu innych wykonawców – w tym akrobatów, klaunów, linoskoczków i żonglerów. Stało się to tym, co znamy teraz jako cyrk, a przez kilka następnych dziesięcioleci występy rosły zarówno na popularności, jak i na rozmiarach.

Współczesny cyrk w końcu to zrobił'w Stanach w XIX wieku, dzięki innemu angielskiemu jeździecowi Johnowi Billowi Rickettsowi. Ricketts założył pierwszy amerykański cyrk w Filadelfii w 1792 roku, aw 1793 George Washington wziął udział w jednym z pierwszych przedstawień. W XIX wieku amerykański cyrk naprawdę go uderzył'kroku, dzięki innowatorom, takim jak P.T. Barnum, który zapoczątkował ruch freakshow.

Dziś współczesne cyrki są nadal bardzo popularne na całym świecie. W dzisiejszych czasach cyrki, takie jak Cirque Du Soleil, obejmują tradycyjne przedstawienia cyrkowe z głównym tematem lub historią. Spójrz na 75 naszych ulubionych tatuaży inspirowanych przeszłością, teraźniejszością i przyszłością cyrków w poniższej galerii, a następnie daj nam znać o swoim ulubionym cyrku w sekcji komentarzy w mediach społecznościowych.