Treść wiadomości

69 Wspaniałe tatuaże Danny’ego DeVito

Dobre rzeczy przychodzą w małych opakowaniach. Danny DeVito może mieć zaledwie 4 stopy 10 cali, co czyni go jednym z najmniejszych aktorów w Hollywood, jednak jego wpływ na film i telewizję jest gigantyczny. DeVito'debiut filmowy miał miejsce w 1970 roku rolą Zbira w filmie "Sny ze szkła." W 1975 roku zaczął zwracać na siebie uwagę rolą Martini w uznanym "Jeden lot nad kukułką's Gniazdo." Zaczął wyrabiać sobie markę dzięki roli Louie De Palmy w serialu telewizyjnym "Taxi" i odebrał główne role w 1984's "Romansowanie kamienia," 1987's "Wyrzuć mamę z pociągu" i 1988's "Bliźnięta."

Do 1992 roku pojawił się w jednej ze swoich najsłynniejszych ról, wcielając się w kultowego komiksowego złoczyńcę Penguina obok Michaela Keatona i Michelle Pfeiffer w filmie Tim Burton's "Powrót Batmana." Idąc dalej, DeVito przez lata nadal występował, reżyserował i produkował wiele uznanych filmów, w szczególności 1996's "Matylda," 1997's "Herkules" i 2012's "Lorax."

Być może jeden z DeVito'Największą rolą wszech czasów była jego rola Franka Reynoldsa w serialu telewizyjnym "Ono's Zawsze słonecznie w Filadelfii." Od 2006 roku DeVito grał sympatycznego, dzikiego i schludnego Reynoldsa, który…'przeżył wiele przygód w całym serialu'biegać. Program jest obecnie najdłużej emitowanym serialem komediowym na żywo w historii Ameryki i został odnowiony na kolejne cztery sezony.

Na cześć Danny’ego DeVito i jego wielu zwariowanych postaci, spójrz na 69 naszych ulubionych tatuaży autorstwa utalentowanych artystów w galerii poniżej. Następnie daj nam znać swoje przemyślenia na temat tej historii w sekcji komentarzy w mediach społecznościowych.