Treść wiadomości

60 nokautowych tatuaży na kolanach

Pozwolić'zmierzyć się z tym. Wszystkie tatuaże bolą, bez względu na to, gdzie je nosisz na ciele. Jednak nie wszystkie plamy na ciele są sobie równe. Niektóre części ciała, takie jak uda i ramiona, są łatwe do opanowania. Nawet największe dzieci igłowe mogą przedostać się przez te miejsca. Ale inne miejsca, takie jak dłonie, łokcie, klatka piersiowa lub kolana, mogą być całkiem nie do zniesienia.

Kolana to bez wątpienia jedno z najtrudniejszych miejsc do tatuowania. Oni're nie tylko super bone-y, co sprawia, że ​​tatuaże są bardzo niewygodne, ale umiejscowienie jest niewygodne dla artysty. Plus, ty'mam dwa z nich!

Chociaż oni'nie jest to najprzyjemniejsze, ludzie nadal uwielbiają obalać sobie kolana. I szczerze, mogę'naprawdę ich winić. Wyglądają fajnie jak diabli. Dodatkowo jest kilka zabawnych kalamburów, z którymi możesz się wybrać, co moim zdaniem sprawia, że ​​każdy tatuaż jest lepszy. Chcesz piwonie na kolanach? To są peon-kolana! A co z pszczołami? Cóż, te tatuaże będą pszczołą'kolana!

Spójrz na 60, tak 60, naszych ulubionych tatuaży na kolana od utalentowanych artystów tatuażu z całego świata. Daj nam znać, jeśli'd rozważ zrobienie tatuażu kolana (lub jeśli już go masz) w sekcji komentarzy w mediach społecznościowych.