Treść wiadomości

55 wytatuowanych piękności, które chcielibyśmy poddać kwarantannie

Miliony ludzi na całym świecie podjęły ekstremalne środki, aby zabezpieczyć się przed COVID-19, w tym ćwiczyć dystans społeczny i dokładają wszelkich starań, aby pracować zdalnie. Dystans społeczny służy do spowolnienia i zatrzymania rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej, a dla wielu oznacza pozostanie w domu. Podczas pandemii rządy zaczęły się rozprawiać, zamykając restauracje, bary, salony fryzjerskie, a nawet sklepy z tatuażami. Dla wielu z nas my'dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić rozrywkę i bezpieczeństwo w tych czasach, ale my'muszę przyznać, że robi się całkiem samotnie.

Istnieje wiele sposobów na spędzenie czasu podczas kwarantanny, od ponownego oglądania ulubionych seriali komediowych w serwisie Netflix, przez naukę gotowania nowego dania, po upijanie się, oglądając ulubione odcinki Artyści tatuażu reagują. Nic jednak nie może się równać z kontaktem człowieka z piękną kobietą.

Ale to'gdzie wchodzimy! Ponieważ wielu z was jest odciętych od świata zewnętrznego, my'ponownie przynoszą Ci jedne z najgorętszych lasek z całego świata. Spójrz na oszałamiające 55 wytatuowanych piękności cieszących się czasem w domu w galerii poniżej, a następnie daj nam znać, kim jesteś'chcesz być poddany kwarantannie w mediach społecznościowych.