Treść wiadomości

50 niesamowitych tatuaży o miłości własnej

W świecie filmu i telewizji my'są nieustannie bombardowane obrazami romantycznej miłości. Znalezienie partnera życiowego jest uważane za jeden z najważniejszych celów życiowych i podczas gdy my'nie jesteś tu, żeby go pukać, jest jeden rodzaj miłości, który'jest znacznie ważniejszy. A ta miłość to miłość własna.

Miłość własna jest bardzo niedoceniana i to'czas położyć temu kres. W końcu, jak zawsze mówi RuPaul Charles, "Jeśli możesz't kochać siebie, jak do diabła pokochasz kogoś innego?" Miłość własna wymaga czasu i wysiłku, często wymagając codziennych afirmacji i przypomnień. Ono'nie chodzi o bycie narcystycznym, próżnym lub pochłoniętym sobą, ale o nadanie priorytetu swojemu dobremu samopoczuciu, potrzebom i szczęściu. Ono'traktujesz swój umysł, ciało i ducha z taką samą troską jak ty'Pokaż swojemu najlepszemu przyjacielowi. I wszyscy okazujemy sobie miłość do siebie na bardzo różne sposoby.

Dla niektórych miłość własna to poranny bieg, aby rozpocząć dzień na torze. Dla innych to'medytuje nad gorącym napojem. Do diabła, miłość własna może nawet oznaczać zrobienie sobie tatuażu. Ono'jest całkowicie wyjątkowy i przez większość czasu, to'To coś, co możemy włączyć do naszego codziennego życia bezpłatnie. Musisz tylko spojrzeć w głąb siebie i dowiedzieć się, co sprawia, że ​​czujesz się ze sobą dobrze.

Bez względu na to, kim jesteś, zasługujesz na miłość własną. Przebaczenie, cierpliwość i szacunek to rzeczy, które my'wszyscy mają do tego prawo, więc daj sobie szansę. Aby uhonorować wiele sposobów na praktykowanie miłości własnej, rzuć okiem na 50 tatuaży autorstwa utalentowanych artystów z całego świata. Następnie daj nam znać swój ulubiony sposób na praktykowanie miłości do siebie w sekcji komentarzy w mediach społecznościowych.