Treść wiadomości

40 niesamowitych tatuaży dla miłośników ogrodnictwa

Podczas kwarantanny wielu z nas dla zabicia czasu podjęło nowe hobby. Dla jednych było to gotowanie, dla innych rzemiosło. Ale bez wątpienia jednym z najpopularniejszych hobby, które pojawiły się w 2020 roku, było ogrodnictwo.

Istnieje wiele różnych sposobów uczestniczenia w ogrodnictwie. Jeśli masz przestrzeń, środowisko i czas, ogrodnictwo na świeżym powietrzu jest świetną opcją zarówno dla warzyw, jak i kwiatów. Jednak to jest't zawsze możliwe dla tych, którzy mieszkają w miastach lub mieszkaniach. Ale ogrodnictwo w pomieszczeniach przez lata szło skokowo. Dzięki odpowiednim źródłom światła (naturalnym lub syntetycznym) wiele roślin można uprawiać w pomieszczeniach. Niektóre z najłatwiejszych warzyw do ogrodu w domu to marchew, sałata, ostra papryka, mikro zieleniny, pomidory i bazylia. Wiele z tych warzyw można nawet wyhodować w nowych roślinach – co jest w tym przypadku recyklingiem'jest najlepsza!

Niezależnie od tego, czy masz zielonego kciuka, czy uczestniczysz w ogrodnictwie z boku, każdy może docenić piękne tatuaże ogrodnicze. Te tatuaże pochodzą od utalentowanych tatuatorów z całego świata i'ponownie cholernie fantastyczne. Rzuć okiem na 40 naszych ulubionych tatuaży ogrodniczych od utalentowanych tatuatorów z całego świata w galerii poniżej i daj nam znać swoją ulubioną roślinę do ogrodu w sekcji komentarzy w mediach społecznościowych.