Treść wiadomości

35 pięknych tatuaży motyli

Ogólnie rzecz biorąc, owady są często postrzegane jako przerażające pełzające, które wielu ludzi czuje się nieswojo. Tego samego nie można jednak powiedzieć o motylach. Motyle to owady z rzędu motyli, do których należą również ćmy. Oni'są rozpoznawane ze względu na jaskrawe skrzydła i trzepoczące wzory lotu. Często mają cztery charakterystyczne etapy życia: jajo, larwa gąsienicy, poczwarka i dorosły motyl. Istnieje około 17 500 różnych gatunków motyli, a 750 z tych gatunków można znaleźć w Stanach Zjednoczonych. Najpopularniejszym gatunkiem motyla jest Painted Lady, który można spotkać we wszystkich klimatach umiarkowanych. Jednym z najrzadszych gatunków motyli jest paź królowej, którą można spotkać w południowej Florydzie.

Jednym z najbardziej cenionych gatunków motyli jest monarcha. Te motyle występują w całej Ameryce Północnej i można je rozpoznać po charakterystycznym pomarańczowym, czarnym i białym wzorze. Oni'często są znane z corocznego wzorca migracji, podróżując na południe w okresie późnego lata/wczesnej jesieni. W tym czasie motyle zazwyczaj podróżują z północnych i środkowych Stanów Zjednoczonych (a także z części południowej Kanady) na Florydę, południową Kalifornię i Meksyk. Monarcha jest owadem stanowym w całych Stanach Zjednoczonych, reprezentując Alabamę, Idaho, Illinois, Minnesotę, Teksas, Vermont i Zachodnią Wirginię.

Na cześć wszystkich fanatyków motyli, spójrz na 35 pięknych tatuaży motyli w galerii poniżej. Następnie daj nam znać swój ulubiony tatuaż z grona w sekcji komentarzy w mediach społecznościowych.