Treść wiadomości

30 świątecznych tatuaży „Koszmar przed Bożym Narodzeniem”

W 1993 roku, "Koszmar przed świętami" zadebiutował i dał nam najbardziej znany film hybrydowy Halloween/Boże Narodzenie. Wyreżyserowane przez Henry’ego Selicka, który'd przejść do tworzenia 1996's "James i ogromna brzoskwinia" i 2009's "Koralina," animowany musical poklatkowy podąża za Jackiem Skellingtonem, dyniowym królem Halloween Town – miejsca rządzonego przez potwory, które świętuje Halloween przez cały rok. Jack przypadkowo odkrywa Christmas Town i wkrótce popada w obsesję na punkcie świętowania. Jacek'głos śpiewa Danny Elfman, który również napisał film's piosenka i partytura.

Oprócz Jacka w filmie występuje wiele innych przerażających postaci, w tym ragdoll o imieniu Sally (głos Catherine O'Hara) kto?'s Jack'miłosne zainteresowanie, szalony naukowiec o imieniu Doktor Finklestein (głos Williama Hickeya), burmistrz Miasta Halloween (głos Glenna Shadixa) i Oogie Boogie (głosie Ken Page), nikczemny straszak.

Chociaż Tim Burton nie't wyreżyserował ten film, stworzył historię i był producentem (obok Denise Di Novi). Film zaczął się jako wiersz, który Burton napisał w 1982 roku, pracując dla Walt Disney Pictures i spędził nad nim ponad półtorej dekady. Film odniósł krytyczny i komercyjny sukces po premierze, zarobił ponad 90 milionów dolarów w kasie i nominację do najlepszych efektów wizualnych na Oscara 1993 (przegrywając "Park Jurajski.") Na cześć filmu's kultowe, spójrz na 30 tatuaży inspirowanych słynnymi postaciami w galerii poniżej.

Tatuaż przez Kelly Doty

Tatuaż przez Kelly Doty

Tatuaż Jona Leightona

Tatuaż Jona Leightona

Tatuaż przez London Reese

Tatuaż przez London Reese