Treść wiadomości

25 świątecznych tatuaży na Święto Dziękczynienia

Chociaż prawda kryjąca się za Pierwszym Świętem Dziękczynienia jest dość mroczna i bardzo niepodobna do historii, które słyszeliśmy w szkole podstawowej, wielu z nas nadal traktuje święta jako czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi. I bez względu na to, gdzie w Stanach świętujesz, istnieje wiele uniwersalnych tradycji.

Przede wszystkim co roku oglądają ją miliony Amerykanów "Macy's Parada w Święto Dziękczynienia." Podczas tej parady, która rozpoczyna się o 9 rano, obserwujemy dekorowanie pływaków i balonów różnych firm, franczyz i popularnych postaci. Wtedy tam's "Krajowa Wystawa Psów Rasowych," w którym psy wszystkich kształtów, wielkości i ras rywalizują o główną nagrodę Best in Show. Jeśli ty'Jeśli jesteś fanem piłki nożnej, Święto Dziękczynienia to Twój dzień, ponieważ możesz cieszyć się trzema meczami: Houston Texas vs. Detroit Lions o 12:30, Washington Football Team vs. Dallas Cowboys o 16:30 i Baltimore Ravens vs. Pittsburgh Steelers o 20:20.

Jednak najlepszą (moim skromnym zdaniem) częścią Święta Dziękczynienia jest jedzenie. Jedzenie na Święto Dziękczynienia opiera się na owocach, warzywach i drobiu, które są rodzime dla obu Ameryk – w szczególności indyk, dynia, ziemniaki i żurawina. Dziś wiele rodzin ma własne rodzinne przepisy, które są przekazywane z pokolenia na pokolenie. Inni postawili na nowe tradycje, takie jak menu wegańskie lub wegetariańskie. Na cześć Święta Dziękczynienia 2020 rzuć okiem na 25 tatuaży inspirowanych wakacjami w galerii poniżej. Następnie daj nam znać swoje ulubione danie z okazji Święta Dziękczynienia w sekcji komentarzy w mediach społecznościowych.

Tatuaż przez @peteycracktattooer

Tatuaż przez @peteycracktattooer

Tatuaż autorstwa @fabingg

Tatuaż autorstwa @fabingg

Tatuaż przez @eddieloven

Tatuaż przez @eddieloven

Tatuaż przez @bethanyriverstattoos

Tatuaż przez @bethanyriverstattoos

Przyjaciele-Święto Dziękczynienia-Kocham Cię-@keelyglitters-1024x1024Tatuaż przez @nekrowe

Tatuaż przez @nekrowe

Tatuaż autorstwa @joel_mamma

Tatuaż autorstwa @joel_mamma

Tatuaż autorstwa @bruceriehlart

Tatuaż autorstwa @bruceriehlart

Tatuaż przez @rachelbaldwintattoo

Tatuaż przez @rachelbaldwintattoo