Treść wiadomości

23-letnia kobieta z bielactwem otrzymuje tatuaż, aby wyjaśnić jej stan

Czy jest w tobie coś, czego obawiasz się, że musisz ciągle wyjaśniać nieznajomym? Czy zastanawiałeś się nad zrobieniem tatuażu, aby zmniejszyć ciągłe pytania podczas pobytu w mieście? Cóż, dla 23-letniej Dionne Lees ona'właśnie to zrobiłem. 10 lat temu u Lees zdiagnozowano bielactwo, stan, który powoduje utratę pigmentacji skóry, włosów i oczu. Ono'jest niezwykle powszechny, dotyka 1% populacji na całym świecie, jednak'Najbardziej zauważalne u osób z opaloną lub ciemną karnacją. W ostatnich latach kilka celebrytów ujawniło swoje doświadczenia z bielactwem, w tym Victoria's Tajna modelka Winnie Harlow, zawodnik UFC Scott Jorgensen i prowadzący podcast Joe Rogan.

Dla Lees spędziła okres dojrzewania, wstydząc się swojego stanu, cierpiąc z powodu zastraszania i ostatecznie porzucając sport gimnastyczny. Jednak po pojawieniu się Winnie Harlow w świecie modelek, Lees zainspirowała się do noszenia swojego bielactwa z dumą i niedawno zrobiła sobie tatuaż, aby uczcić jej wyjątkową skórę.

"Od dłuższego czasu myślałem o zrobieniu tego tatuażu, więc ja'jestem bardzo szczęśliwy ja'w końcu to mam," udostępnił Lees z Codzienna poczta. "Ono'to swego rodzaju symbol pełnej akceptacji. Nadal mam sporo spojrzeń i zamiast wyjaśniać, czym są te białe plamy, po prostu postanowiłem je zdobyć 'Ono'zwana bielactwem'. Bielactwo będzie ze mną na zawsze, podobnie jak ten tatuaż, więc tak wiele dla mnie znaczy."

Zrzut ekranu 22.07.2019 o godz. 11.44.02

Co myślisz o Lees' nowy tatuaż? Czy słyszałeś o bielactwie przed przeczytaniem tego artykułu? Daj nam znać swoje przemyślenia i pytania w sekcji komentarzy.