Treść wiadomości

21 Szokujących tatuaży Marilyn Manson

Co otrzymasz, gdy połączysz ikonę seksu i seryjnego mordercę? Cóż, oczywiście Marilyn Manson! Urodzony Brian Warner, Manson założył zespół Marilyn Manson & the Spooky Kids z gitarzystką Daisy Berkowitz w 1989 roku. Zespół skrócił później swoją nazwę do Marilyn Manson, a w 1994 roku zadebiutował swój pierwszy studyjny album, "Portret amerykańskiej rodziny." Ten album został od tego czasu uznany za jeden z najlepszych albumów w historii metalu i prowadzony z kultowym singlem "Zdobądź swoją broń."

To był dopiero początek Mansona i przez kilka następnych dekad zmieniał muzykę swoimi kontrkulturowymi tekstami, niechęcią do mainstreamu, szokującymi kostiumami i sympatią do kontrowersji. W swojej karierze on…'odniosła bezprecedensowy sukces dzięki wielu albumom numer jeden, niezliczonym utworom na listach przebojów, garstce nominacji do nagrody Grammy, a nawet okładce magazynu Inked.

Na cześć Mansona'imponująca spuścizna i jego 52 podróże wokół Słońca, my'Kuratorem 21 naszych ulubionych tatuaży przedstawiających jego podobieństwo w galerii poniżej. Rzuć okiem na ten epicki atrament, a następnie daj nam znać swoją ulubioną piosenkę (lub piosenki) Marilyn Manson w sekcji komentarzy w mediach społecznościowych.