Treść wiadomości

20 najlepszych i najgorszych tatuaży gwiazd 2019 roku

W tym roku celebryci wyszli na całość z tatuażami i pomyśleliśmy, że fajnie byłoby przyjrzeć się najlepszym i najgorszym wyborom w Hollywood. Ogólnie rzecz biorąc, w 2019 roku podjęto wiele świetnych decyzji dotyczących tatuażu, jednak było też kilka poważnych błędów. Rzuć okiem na najlepsze i najgorsze tatuaże celebrytów z ubiegłego roku w poniższej galerii, a następnie daj nam znać swoje przemyślenia na temat tych tatuaży w sekcji komentarzy.

Najlepsza

Lady Gaga's Róża Tatuaż

Lady Gaga zaszokowała świat tym dużym, ale delikatnym tatuażem na plecach, który oddaje hołd jej roli w Narodziny gwiazdy i został namalowany przez Winterstone.

Noe Cyrus's Pająk Tatuaż

Kto nie?'t kochasz upiorny tatuaż? Ten tatuaż JonBoya jest za który można umrzeć.

Wszystko z Miley Cyrus's Rozstanie Tatuaże

Miley wyszła na całość podczas rozwodu z Liamem Hemsworthem i zebrała oszałamiającą liczbę tatuaży, z których część dostała z nowym beau Cody Simpson.

ce637647a4019eeb995ae77ce376c355

Halsey's tatuaż Marilyn Manson

Ono'Nie jest już tajemnicą, że piosenkarka Halsey jest wielką fanką Marilyn Manson i uwielbiamy ten tatuaż, który zrobiła podczas trasy koncertowej w Australii.

Bal Lonzo's Rękaw

Nic tak nie mówi o czarnej doskonałości, jak ten rękaw Steve’a Butchera na temat gracza NBA Lonzo Balla. Bardzo dobrze.

Selena Gomez's tatuaż na udzie

Byliśmy zszokowani, ale także pod wrażeniem, kiedy Gomez zadebiutował tym wspaniałym utworem Bang Bang na American Music Awards.

Michael J. Fox's żółw tatuaż

Michael J Fox poszedł na całość ze swoim pierwszym tatuażem i dostał sentymentalnego żółwia morskiego od uznanego mikroartysty pana K w Nowym Jorku.

Bileter's Głowa Tatuaż

Dillon Forte znokautował go z parku tym skomplikowanym geometrycznym kawałkiem na Usherze, co zdecydowanie jest stwierdzeniem, które tworzy tatuaż.

Cardi B's Powrót Tatuaż

Cardi B poszła do jednego z najlepszych artystów w branży, Jamiego Schene, za ten wspaniały kwiatowy kawałek na plecach.

Lauren Londyn's Nipsey Hussle Tattoo

Po Nipsey Hussle'po odejściu jego partnerka Lauren London zrobiła wzruszający tatuaż przedstawiający upadłego rapera.

Adam Levine's Szyi Tatuaż

Chociaż Levine skłaniał się ku odważnym tradycyjnym tatuażom w przeszłości, ten delikatny, cienka linia tatuażu była miłą niespodzianką dla jego fanów.

Demi Lovato's babci tatuaż

Demi Lovato zrobiła wzruszający tatuaż w hołdzie swojej babci w 2019 roku, nazywając go najbardziej znaczącym dziełem do tej pory.

kehlani's Słonecznikowy tatuaż

W tym roku Kehlani zwróciła się do artystki z Los Angeles, Miryam Lumpini, o przerobienie jej tatuażu ze słonecznikiem, a artystka nadała świeżego akcentu jej istniejącym tuszom.

Joe Jonas's Pies Tatuaż

Po śmierci ukochanego szczeniaka Joe Jonas i jego żona Sophie Turner dostali pasujące kawałki Dragon of Bang Bang NYC.

Najgorszy

Zrzut ekranu 02.12.2019 o godz. 11.42.13

Ariana Grande's Błędna pisownia tatuażu dłoni

Chociaż kochamy Arianę, ten tatuaż dłoni był jedną z największych porażek tego roku. W styczniu Grande zadebiutował błędnie przetłumaczonym tatuażem dłoni – który miał być przeczytany "Siedem pierścieni" ale zamiast tego oznaczało mały grill. Grande próbowała naprawić tatuaż, dodając więcej postaci, jednak lepiej byłoby, gdyby usunięto ten kawałek.

Aaron Carter's Twarz Tatuaż

Aaron Carter był głównym bohaterem cyklu wiadomości o celebrytach 2019, szokując fanów na całym świecie dzikimi wybrykami. Ten tatuaż na twarzy był jednym z jego największych błędów i mamy nadzieję, że rok 2020 będzie lepszym rokiem dla byłej gwiazdy dziecięcej.

Kaczor's tatuaż Beatlesów

Chociaż ten tatuaż jest technicznie dobrze zrobiony, znaczenie za nim jest dość głupie. Tak to'To niesamowite, że Drake sprzedał tyle albumów, ale czy potrzebował tatuażu, aby udowodnić swój status??

Moby's Wegańskie Tatuaże

Jedno słowo: Ojej! Moby jest jednym z najbardziej wygadanych wegan w Hollywood, a teraz jego przesłanie jest głośniejsze niż kiedykolwiek dzięki tym szokującym tatuażom.

Zrzut ekranu 02.12.2019 o godz. 11.49.52

Pete Davidson's "Przeklęty" Tatuaż

W 2018 komik SNL Pete Davidson miał krótkotrwały związek z Arianą Grande, który obejmował zaręczyny i wiele pasujących tatuaży. Davidson zakrył jeden z pasujących fragmentów scenariusza na karku napisem "Przeklęty," jednak sugerowalibyśmy, żeby wybrał coś bardziej pozytywnego. Jasne, przechodził ciężkie rozstanie, ale może powinien był wybrać inne słowo na to ukrywanie.

Zrzut ekranu 02.12.2019 o godz. 11.50.24

Lil Pump's Atomówki Tatuaże

Czemu? Tylko dlaczego Lil Pump miałby dostać ten tatuaż? Ten tatuaż jest nie tylko wadliwy w aplikacji, ale'jest po prostu dziwne.