Treść wiadomości

16 lat później „Przyjaciele” żyją dzięki tatuażom

22 września 1994 "Przyjaciele" premiera w NBC i jednym z Ameryki'Narodziły się ulubione seriale komediowe. Przez dziesięć sezonów przyjaciele Rachel Green (w tej roli Jennifer Aniston), Monica Geller (w tej roli Courtney Cox), Phoebe Buffay (w tej roli Lisa Kudrow), Joey Tribbiani (w tej roli Matt LeBlanc), Chandler Bing (w tej roli Matthew Perry) i Ross Geller (w tej roli David Schwimmer) doświadcza codziennych wybryków. W trakcie spektaklu bohaterowie przechodzą zmiany w pracy, nowe relacje, rozstania i osobiste transformacje, dzięki czemu widzowie czują się związani z ich podróżą.

Jak wiele sitcomów swoich czasów, "Przyjaciele" znany jest ze swoich wewnętrznych żartów i przytaczanych linijek. Jeden z naszych ulubionych zdarzył się podczas odcinka ósmego sezonu 5 ("Ten z retrospekcji z okazji Święta Dziękczynienia"), gdzie Monica wkłada sobie na głowę indyka na Święto Dziękczynienia i idzie przez korytarz, gdzie Chandler mówi jej, że kocha ją po raz pierwszy. Kolejne popularne odniesienie z "Przyjaciele" jest "Sworzeń!" z odcinka 16 sezonu 5 ("Ten z gliną). W tym odcinku Ross dostaje nową kanapę i zamiast płacić za dostawę, próbuje wnieść ją po schodach z pomocą Rachel i Chandlera. Podczas kultowej już sceny trio wije się za rogiem, a Ross krzyczy "Sworzeń!" kilka razy.

Jeśli kochasz te chwile od "Przyjaciele" i serial jako całość, to ty'Pokocham te tatuaże. Te tatuaże pochodzą od utalentowanych artystów z całego świata i są prawdziwe "Przyjaciele" miłośnicy zrozumieją każde odniesienie. Rzuć okiem na te tatuaże w galerii poniżej i daj nam znać swój ulubiony "Przyjaciele" momenty w sekcji komentarzy w mediach społecznościowych.