Treść wiadomości

15 wspaniałych tatuaży ze świstaka

Każdego roku, 2 lutego, Stany Zjednoczone i Kanada obchodzą szczególne małe święto znane jako Dzień Świstaka. To dziwne święto wywodzi się ze starego holenderskiego przesądu z Pensylwanii, z którego wyłoni się świstak'zakopuje się w dzień i to widzi'cień w pogodny dzień wróci do niego's den i przynieś jeszcze sześć tygodni zimy. Jeśli jednak nie'nie widzę tego'cień, ponieważ to'Jest pochmurny dzień, co oznacza, że ​​wiosna nadchodzi wcześnie. W Niemczech istnieje podobne święto, ale zamiast świstaka używają borsuka.

Coroczna Ceremonia Dnia Świstaka odbywa się w Punxsutawney w Pensylwanii i ich świstaka'nazywa się Punxsutawney Phil. Pierwsze wzmianki o tym, że święto odbyło się w tym mieście w 1886 r., a oficjalnie ogłoszono je w 1887 r. Dziś miasto'Święto jest największe na kontynencie i co roku odwiedza go ponad 40 000 osób. 2021 będzie pierwszym rokiem, w którym Punxsutawney Phil będzie nosił maskę, a wydarzenie odbędzie się za zamkniętymi drzwiami bez obecności fanów. Święto rozsławił film z 1993 roku, "dzień świstaka," w którym cyniczny meteorolog (w tej roli Bill Murray) zostaje uwięziony w pętli czasowej i zmuszony jest raz po raz przeżywać Dzień Świstaka. Film odniósł ogromny sukces kasowy i doprowadził do powstania musicalu na Broadwayu o tej samej nazwie w 2016 roku.

Aby uczcić Dzień Świstaka i Punxsutawney Phila, rzuć okiem na 15 naszych ulubionych tatuaży ze świstakiem od utalentowanych tatuatorów z całego świata. Następnie daj nam znać swoje przemyślenia na temat tej historii w sekcji komentarzy w mediach społecznościowych.

Tatuaż przez @suflanda

Tatuaż przez @suflanda

Tatuaż autorstwa @timmy_b_413

Tatuaż autorstwa @timmy_b_413

Tatuaż przez @jacobjonestattoos

Tatuaż przez @jacobjonestattoos