Treść wiadomości

15 tatuaży dla gwiazd, które odeszły w 2020 roku

W tym roku zabrał wielu wspaniałych z tego świata. Straciliśmy sportowców, aktorów, muzyków, prezenterów telewizyjnych i sędziego Sądu Najwyższego. My'ponownie tutaj, aby oddać hołd życiu, które straciliśmy i pokazać niektóre z naszych ulubionych tatuaży, które uhonorują ich dziedzictwo. Rzuć okiem na tatuaże w galerii poniżej, a następnie daj nam znać swoje przemyślenia na temat tych gwiazd w sekcji komentarzy w mediach społecznościowych.

Kobe Bryant — 26 stycznia

Kobe Bryant był 5-krotnym mistrzem NBA i jednym z najlepszych koszykarzy wszech czasów. Spędził całą swoją 20-letnią karierę grając w Los Angeles Lakers i był 18-krotnym All-Star. Bryant zmarł wraz z córką Gianną w katastrofie helikoptera w wieku 41 lat, pozostawiając żonę Vanessę i trzy córki.

Pop Smoke — 19 lutego

Pop Smoke był raperem, który urodził się i wychował na Brooklynie, najpierw budując swoją reputację na scenie musztry. Swoim debiutanckim mixtape wdarł się na mainstreamową scenę hip-hopową "Poznaj Woo" w 2019 roku i jego singiel "Dior" zajrzał na numer 24 na liście Billboard Top 100. Smoke zmarł w wieku 20 lat po tym, jak został zastrzelony podczas inwazji na dom w Los Angeles. Został pośmiertnie uhonorowany tytułem Best New Hip Hop Artist na BET Hip Hop Awards 2020.

Max von Sydow – 8 marca

Urodzony w Szwecji Max von Sydow przez kilkadziesiąt lat odnosił sukcesy w Hollywood. On's najbardziej znany z portretowania rycerza Antoniusa Blocka w 1957 r.'s "Siódma foka," Jezus Chrystus w 1965 r.'s "Najwspanialsza historia, jaką kiedykolwiek opowiedziano," Ojciec Lankester Merrin w 1971 r.'s "Egzorcysta" i trójoki kruk w "Gra o tron." Zmarł w wieku 90 lat w Prowansji we Francji i pozostawił po sobie żonę i czterech synów.

Kenny Rogers — 20 marca

Kenny Rogers był jednym z najbardziej płodnych muzyków w gatunku muzyki country, debiutując za życia 39 albumami studyjnymi. Niektóre z jego najpopularniejszych singli to 1980's "Dama" i 1983's "Wyspa w strumieniu"—obaj zdobyli pierwsze miejsce na liście Billboard Top 100. Zmarł w Sandy Springs w stanie Georgia w wieku 81 lat z przyczyn naturalnych.

Mały Ryszard — 9 maja

Little Richard był jednym z twórców rock and rolla, wpływając na niezliczonych artystów swoim stylem i brzmieniem. Wydał 15 albumów studyjnych w ciągu swojego życia i znalazł się na listach z singlami, takimi jak "wieloowocowy," "Długa Wysoka Sally" oraz "Zachowaj pukanie'." Zmarł w Tullahomie w stanie Tennessee w wieku 87 lat po walce z rakiem kości.

Ian Holm — 19 czerwca

Ian Holm był angielskim aktorem, który po raz pierwszy zdobył uznanie w teatrze, zdobywając Tony za swój występ w 1967 roku's "Powrót do domu." Był również dobrze znany ze swoich ról filmowych, przedstawiając Asha w 1979 roku's "Obcy" i Bilbo Bagginsa w "Władca Pierścieni" seria. Zmarł w Londynie w wieku 88.

Naya Rivera — 8 lipca

Naya Rivera była amerykańską aktorką, która była najbardziej znana ze swojej roli na "Radość." Rivera grała cheerleaderkę Santanę Lopez w serialu w latach 2009-2015 i aż do jej śmierci odgrywała główną rolę w YouTube Red's "Tworzyć coś" Serial telewizyjny. Zaginęła 8 lipca po wynajęciu łodzi ze swoim czteroletnim synem na jeziorze Piru, a później została uznana za zmarłą w wyniku przypadkowego utonięcia w wieku 33 lat.

Regis Philbin — 24 lipca

Regis Philbin był znanym gospodarzem i prezenterem telewizyjnym, przez większość godzin trzymał rekord Guinnessa w telewizji. Był najbardziej znany jako współgospodarz "Mieszkaj z Regisem i Kathie Lee" z lat 1988-2000, wtedy "Mieszkaj z Regisem i Kelly" z lat 2001-2011. Zmarł na atak serca spowodowany chorobą wieńcową w Greenwich w stanie Connecticut w wieku 88 lat.

Chadwick Boseman — 28 sierpnia

Chadwick Boseman był amerykańskim aktorem, który zyskał sławę grając Czarną Panterę w Marvel Cinematic Universe. Zadebiutował jako Czarna Pantera w 2016 roku's "Kapitan Ameryka Wojna Domowa" i wcielił się w superbohatera 2018's "Czarna pantera," 2018's "Avengers: Wojna bez granic" i 2019's "Avengers: Koniec gry." U Bosemana zdiagnozowano raka okrężnicy w stadium III w 2016 roku i zmarł z powodu powikłań choroby w wieku 43 lat w Los Angeles w Kalifornii.

Ruth Bader Ginsburg — 18 września

Ruth Bader Ginsburg była zastępcą sędziego Sądu Najwyższego od 1993 r. do śmierci w 2020 r. Była drugą kobietą, która zasiadała w Sądzie Najwyższym i była znana ze swojego orędownictwa na rzecz równości płci i kobiet'praw. Bader Ginsburg walczyła z rakiem przez ostatnie lata i zmarła z powodu powikłań raka trzustki w wieku 87 lat w Waszyngtonie.

Eddie Van Halen — 6 października

Eddie Van Halen był amerykańskim muzykiem, który w 1972 roku wraz ze swoim bratem Alexem założył zespół Van Halen. Van Halen jest uważany za jednego z najwybitniejszych gitarzystów wszechczasów i był znany ze swojej techniki grania na gitarze solowej. Van Halen od lat walczył z rakiem gardła i ostatecznie zmarł na tę chorobę w wieku 65 lat w Santa Monica w Kalifornii.

Sean Connery — 31 października

Sean Connery był szkockim aktorem, który jest najbardziej znany z roli tajnego agenta Jamesa Bonda w siedmiu filmach od 1962 do 1983 roku. Był ukochaną osobą publiczną w Szkocji i głosował "Najseksowniejszy mężczyzna stulecia" przez People Magazine w 1999 roku. Connery zmarł we śnie z powodu zapalenia płuc i niewydolności serca w wieku 90 lat w swoim domu w Nassau na Bahamach.

Król Von — 6 listopada

King Von był amerykańskim raperem z Chicago, który wydał swój przełomowy singiel "Szalona historia" w 2018 roku. Von wydał swój debiutancki album studyjny, "Witamy w O'Blok" 20 października 2020 r. Von zmarł po tym, jak został zastrzelony w kłótni poza klubem nocnym w Atlancie w wieku 26 lat.

Alex Trebek — 8 listopada

Alex Trebek był kanadyjsko-amerykańskim gospodarzem teleturnieju, który był najbardziej znany z tego, że był twarzą "Niebezpieczeństwo!" od 1984 roku aż do śmierci w 2020 roku. Za życia otrzymał siedem nagród Emmy Daytime za wybitnego gospodarza teleturnieju. Trebek zmarł po 18 miesiącach walki z rakiem trzustki w wieku 80 lat w Los Angeles.

David Prowse — 28 listopada

David Prowse był angielskim aktorem, który był najbardziej znany z fizycznej roli Dartha Vadera w oryginale "Gwiezdne Wojny" trylogia. Jego imponujące 6'6" rama pomogła mu zdobyć rolę, którą wyraził aktor James Earl Jones. Prowse zmarł w londyńskim szpitalu z powodu nieokreślonej choroby w wieku 85.