Treść wiadomości

15 kłujących i doskonałych tatuaży z jeżami

Podczas gdy niektórzy właściciele zwierząt domowych wolą tradycyjnych towarzyszy domowych, takich jak psy lub koty, inni wolą towarzystwo egzotycznych gatunków. Jednym z najpopularniejszych egzotycznych zwierzaków dekady jest jeż, którego kłująca powierzchowność i odważna osobowość oczarowują tysiące miłośników zwierząt na całym świecie.

Na całym świecie istnieje 17 unikalnych gatunków jeża, pochodzących z części Europy, Azji i Afryki. Najpopularniejszym gatunkiem do udomowienia jest afrykański jeż karłowaty, znany również jako jeż białobrzuchy, którego po raz pierwszy trzymano jako zwierzęta domowe w czasach Cesarstwa Rzymskiego. Starożytni Rzymianie używali skór jeżowych do czyszczenia odzieży, a także piór do tresowania innych zwierząt.

Współczesne udomowienie jeży nie'Powstała do lat 80. i wprowadzono do hodowli nowe odmiany kolorystyczne, takie jak albinos i pinto. Przez dziesięciolecia udomowienia właściciele jeży nauczyli się doceniać wyjątkowe dziwactwa zwierzęcia i oni'stałam się świetną opcją dla osób z alergią na sierść zwierząt domowych lub mieszkających w małych mieszkaniach.

Pomimo tego, że w branży zwierząt domowych staje się coraz bardziej powszechny, wciąż istnieje wiele nieporozumień i mitów na temat jeży. Po pierwsze, wielu uważa, że ​​są one spokrewnione z jeżozwierzami, jednak jeżozwierze należą do rodziny gryzoni, a jeże nie.'ponownie związane z ryjówkami. Po drugie, jeże nie'nie nadymają piór w agresji, zamiast tego robią to, gdy'ponownie przestraszony lub zdenerwowany. Wreszcie, jeże są oportunistyczne, jeśli chodzi o jedzenie, a w naturze wiadomo, że jedzą małe węże, jaszczurki, ptasie jaja i różne rodzaje padliny (martwe zwierzęta)..

Więc czy ty'jesteś dumnym właścicielem jeża lub kochasz wszystko, co małe i miękkie, my'na pewno ty'Docenię te 15 uroczych tatuaży jeżowych za Narodowy Dzień Jeża. Rzuć okiem na uroczego pigmeja's w galerii poniżej i daj nam znać swoje przemyślenia na temat tych tatuaży w mediach społecznościowych.