Treść wiadomości

100 amerykańskich tradycyjnych tatuaży na 4 lipca

Kiedy myślisz o Ameryce, co przychodzi ci na myśl? Cóż, myślę o czerwonych, białych i niebieskich, łysych orłach, hot dogach i motocyklach. I oczywiście tam'To nic bardziej amerykańskiego niż tradycyjne amerykańskie tatuaże. Tradycyjne amerykańskie tatuaże zaczęły zyskiwać popularność w latach 30. XX wieku, jako odrzucenie konformizmu i amerykańskiego snu. Zaczęła być zbierana przez żeglarzy podczas II wojny światowej, w szczególności Normana Collinsa (aka Sailor Jerry), który spopularyzował ten styl i przywiózł go na Hawaje. Dziś amerykańska tradycja pozostaje jednym z najpopularniejszych stylów w tatuowaniu i to…'nigdzie w najbliższym czasie nigdzie się nie wybiera?.

Amerykańska tradycja jest po prostu kultowa. Ono'jest wyjątkowo rozpoznawalny, zarówno w sposobie, w jaki's technicznie stosowane i obrazy, które to's synonimem. Podczas gdy inne style tatuaży nieuchronnie pojawiały się i znikały, tradycyjna amerykańska przetrwała próbę czasu i jest niezaprzeczalnie klasyczna. Od panter po tygrysy, łysych orłów po wróble, od czaszek po głowy dam…'s nie pozbycie się amerykańskiej tradycji (nie żeby ktokolwiek chciał). I podczas gdy niektórzy amerykańscy tradycyjni artyści grają zgodnie z zasadami ustalonymi kilkadziesiąt lat temu, inni modyfikują styl i czynią go własnym.

Rzuć okiem na 100 kultowych amerykańskich tradycyjnych tatuaży od jednych z najlepszych artystów tatuażu na świecie w galerii poniżej. Następnie daj nam znać swój ulubiony amerykański tradycyjny obraz flash w sekcji komentarzy w mediach społecznościowych.