Tatuaże

Wytatuowany przez pluskwy

To jest szalone!

Kiedy ludzie zastanawiają się, czy zrobić sobie tatuaż, czy nie, dwa często cytowane powody ich niezdecydowania to strach przed igłami i trwałość tatuażu. Mamy dla tych ludzi dobre i złe wieści. Dobrą wiadomością jest to, że istnieje teraz sposób na nietrwały tatuaż bez użycia igieł, złą wiadomością jest to, że musisz być ugryziony przez pluskwy tysiące razy, aby uzyskać znak.

Myślę, że będę trzymać się atramentu i igły, ale jeśli interesują Cię alternatywne opcje tatuażu lub po prostu chcesz zobaczyć, jak ktoś zostaje ugryziony przez 1000 pluskiew, obejrzyj ten szalony film!

wiele pluskiew i jajek

Źródło: 3drenderings/Shutterstock

Źródło: 3drenderings/Shutterstock

Obejrzyj wideo!

facet używający pistoletu do tatuażu pluskiew?górny pistolet do tatuażu pluskiewopuchnięte ramię od ugryzień pluskiewopuchnięte ramię od ugryzień pluskiewkróliczek królik spuchnięte ukąszenia pluskiew

Króliczek Królik Tatuaż

Źródło: YouTube @JohnnyFedora

Matt Camper jest entomologiem miejskim na Uniwersytecie Stanowym Kolorado. Zgodził się na ugryzienie przez tysiące pluskiew pod jednym warunkiem: zrobi sobie z tego tatuaż. Nie byle jaki tatuaż, ale super męski… królik króliczek.

W jednym z odcinków „Oburzających aktów nauki” kanału Science Channel, entomolog miejski Camper pokazuje swój „pistolet do tatuażu pluskiew”. Urządzenie składa się ze słoja wypełnionego tysiącem pasożytniczych owadów z nasadką z siatki. Na wierzchu siatki leży szablon królika. Matt odwraca słoik do góry nogami na ramieniu i przygotowuje się do otrzymania zupełnie nowego tatuażu.

Pistolet do tatuażu pluskiew

Zobacz więcej materiałów wideo zHuffington Post.

Czy dostaniesz tatuaż z pluskwa? Daj nam znać w komentarzach i UDZIAŁ Ten artykuł!