Tatuaże

Wygląda na to, że tatuaże „Prawo i porządek” są najnowszym szaleństwem atramentu

Te dedykowane 'Prawo & Zamówienie' Fani są członkami elitarnego oddziału Inked Squad. To są ich historie. 'DUN, DUN!'

Drugi najdłużej emitowany serial telewizyjny pod tytułem „Prawo” & Zamówienie z całą pewnością zapewnia telewizor wysokiej jakości w każdej chwili. Ludzie, tacy jak niektórzy z nas w Inked, mogą spędzać godziny na oglądaniu popularnych seriali policyjnych o procedurach i prawach. Jednak o ile możemy pokochać program, możemy'powiedzieć, że my'są tak samo oddani, jak następujący zagorzali fani, którzy posunęli się aż do zdobycia serialu'twórca's imię wytatuowane tuż nad ich "szał, szał."

SVU przechodzi przez asystentów prokuratorów okręgowych szybciej, niż Fin może rzucić jedną linijkę. Spójrzmy wstecz na prawników, którzy ścigają przestępstwa na tle seksualnym.

Zdjęcie: NBC.com

Hit pokaz slajdów poniżej, aby sprawdzić te Rad "Prawo & Zamówienie" Tatuaże!

Zdjęcie: TwitterNiedawno do Internetu trafiło zdjęcie ustawy & Zamów fana o imieniu Bernard Johnson, który został złapany z koszulą przy basenie, gdzie na jego dolnej części pleców widoczny jest tatuaż noszący imię samego showrunnera Dicka Wolfa. Johnson nie tylko miał smykałkę do tego, aby imię Wolfa było wiecznie wypisane na jego ciele, ale 29-letni fan z Nowego Orleanu również poszedł o krok dalej, używając dokładnej czcionki i prezentacji użytej w napisach końcowych na końcu każdego odcinka licznych wersji Law & Zamówienie.Zdjęcie: FacebookJohnson, który już może pochwalić się kolekcją tatuaży na ramionach, szyi i klatce piersiowej, powiedział Jezebel, że pomysł na tatuaż pojawił się, gdy on i jego tatuator próbowali wymyślić następny tatuaż, który powinien zrobić.Zdjęcie: TwitterPRAWO & ZAMÓWIENIE: DZIAŁ SPECJALNY DLA OFIAR --Zdjęcie: InstagramPośród całego zamieszania wokół tatuażu Johnsona, kolejne Law & Fan Zakonu wyrósł z zapomnienia z własnym

DUN, DUN!

Zdjęcie: Świergot

Zdjęcie trafiło do internetu ostatnio prawa & Zamów fana o imieniu Bernard Johnson, który został złapany z koszulą przy basenie, gdzie widać tatuaż na jego dolnej części pleców nie kto inny jak showrunner Dick Wolf'imię. Johnson nie tylko miał czelność zdobyć Wolfa'imię wiecznie wypisane na jego ciele, ale 29-letni fan z Nowego Orleanu również poszedł o krok dalej, używając dokładnej czcionki i prezentacji użytej w napisach końcowych na końcu każdego odcinka licznych wersji Law & Zamówienie.