Tatuaże

Victoria Beckham stopniowo usuwa hebrajski tatuaż z kręgosłupa

Prawie zniknął!

W tym samym czasie wydaje się, że David Beckham rywalizuje o światowy rekord Guinnessa dla najbardziej wytatuowanego mężczyzny, jego żona stopniowo usuwa jeden ze swoich najbardziej znanych tatuaży – hebrajski napis na jej plecach: „Jestem moim ukochanym, a mój ukochany jest mój ”. Znana tak samo z niewiarygodnie seksownego tatuażu biegnącego pionowo wzdłuż jej kręgosłupa, jak i na swoją kolej jako Posh Spice w przebojowym zespole lat 90. Spice Girls, Victoria Beckham, teraz siła napędowa w świecie mody, może chcieć dać z siebie bardziej dopracowany, wyrafinowany klimat dzięki laserowemu wytatuowaniu tatuażu kręgosłupa.

Wygląda na to, że Victoria Beckham wrzuca dwójki do atramentowego życia. Zdjęcie: Instagram.

Wygląda na to, że Victoria Beckham wrzuca dwójki do atramentowego życia. Zdjęcie: Instagram.

Rzuć okiem na znikający atrament Victorii!

Ujęcie przed i po tatuażu na kręgosłupie Victorii Beckham. Zdjęcie: Instagram.

Historia miłosna w atramencie

Przed i po ujęciu Victorii Beckham'tatuaż kręgosłupa. Zdjęcie: Instagram.

Nic dziwnego, że Victoria Beckham chciałaby udoskonalić swoją estetykę, gdy dorośnie i będzie bardziej świadoma swojego publicznego i profesjonalnego wizerunku, ale trochę dziwi, że usuwa ten konkretny tatuaż. W końcu jej mąż ma ten sam kawałek atramentu na ramieniu i jest to jeden z wielu tatuaży, które zrobiła, aby zaznaczyć ważne kamienie milowe w jej wieloletniej relacji z gwiazdą i modelką piłki nożnej. Niektóre z tych utworów to inicjały Dawida, „DB” i hebrajska fraza tłumacząca na „Razem, na zawsze, wiecznie” na jej lewym nadgarstku i na prawym nadgarstku, łacińska fraza oznaczająca „znowu od początku” i rzymska tatuaż z cyfrą z datą, w której para odnowiła swoje śluby w Pałacu Buckingham w 2006 roku.

Prawie nie ma śladu tatuażu

Tatuaż na plecach Victorii Beckham został wykonany w 2006 roku, aby upamiętnić jej szóstą rocznicę ślubu i Davida, a atrament od lat pozostaje częścią jej charakterystycznego wyglądu. Ale podczas spaceru po różowym dywanie podczas Fundacji Badań nad Rakiem Piersi 2017 Gorący Różowy Impreza 12 maja atrament projektanta prawie nie istniał, co prowadzi nas do przekonania, że ​​jest w trakcie usuwania tatuażu. 43-latka założyła wspaniały kombinezon bez pleców na imprezę i opublikowała na niej swoje zdjęcie Instagram konto, znikający tatuaż i tak dalej.

Wciąż silna

Niektórzy mogą powiedzieć, że usunięcie tatuażu na plecach przez Victoria Beckham to znak, że są kłopoty w raj dla najgorętszej pary w Anglii, ale David Beckham ujawnił w wywiadzie ze stycznia 2017 r., że on i Victoria niedawno odnowili swoje śluby, więc wydają się być sobie oddani jak zawsze. Jeśli jednak David zacznie usuwać swoje tatuaże, to naprawdę będziemy wiedzieć, że coś jest na rzeczy.