Tatuaże

Twarde Mudder Tatuaże

Masz błoto w oku i ustach… i kto wie gdzie jeszcze. ten Trudnych Mudder jest tutaj, aby oddzielić śmiertelników od, cóż, naprawdę hardkorowych śmiertelników. Nasmarowane małpie drążki, drut kolczasty, lodowata woda i elektrowstrząsy, to wszystko w ciągu kilku dni pracy dla Muddera takiego jak ty. Od wybrzeża Kalifornii po pustynię Dubaju, Mudder nie zna granic, a szaleńcy, którzy robią mięso mielone z jego fizycznych i umysłowych przeszkód, nie znają granic. Więc niezależnie od tego, czy walczysz o pięć mil agonii, czy sto mil rozszczepiających kości koszmarnego paliwa, Mudder dosłownie cię chroni.

Podczas gdy ludzie, którzy biegają na 5K zdobywają tandetne medale, ci, którzy biorą udział w Tough Mudder czerpią większą satysfakcję z pokonywania tras i często upamiętniają swoje zwycięstwa tatuażem Tough Mudder. Organizacja nawiązała współpracę z Inked, aby znaleźć zasłużony atrament od ludzi, którzy są kimś więcej niż tylko "weekendowi wojownicy."

I tu's najlepsza część: Tough Mudder nagradza osoby z tatuażami BEZPŁATNYM WSTĘPEM NA KAŻDY WYŚCIG! Do tej pory ponad 10 000 uczestników otrzymało tatuaże Tough Mudder – to's oddana społeczność;

Poniżej znajduje się galeria ludzi, którzy zasłużyli na atrament przez błoto, pot i łzy. Sprawdź to, a jeśli jesteś wystarczająco odważny, nadchodzi Mudery są tutaj. Zmierz się z bestią, zdobądź tatuaż i podziel się nim z nami. Mamy nadzieję, że pewnego dnia zobaczymy Twój atrament w tej galerii.

tatuażeday-8tm-ink-4tm-ink-1tatuażday-4tatuażedzień-5tatuażdzień-6tatuażeday-7tatuażedzień-3tm-kolorowany-10tatuażeday-2tatuażedzień-1tm-ink-2tm-tusz-5tm-ink-6tm-ink-7tm-ink-8tm-ink-9zrzut ekranu-2016-10-11-at-3-46-14-pm