Tatuaże

Tatuaże Killer Clowns to przerażające nowe szaleństwo, którego absolutnie nienawidzimy

Z takim tatuażem możesz zrobić kilku wrogów

Jeśli cierpisz na koulrofobię, możesz mieć trudności z przejściem przez tę galerię, chyba że'ponownie również masochistyczny. Tam'Jest wśród nas sporo osób, które śmiertelnie boją się klaunów, a niektórzy uwielbiają robić sobie tatuaże z przerażająco wyglądającymi klaunami tylko po to, by wywołać u takich ludzi ciarki. ja nie'zobaczyć, o co chodzi; klauni chcą tylko sprawić, że się uśmiechniesz, wykonując kilka sztuczek, takich jak robienie balonowych zwierząt, robienie magicznych sztuczek, podcinanie gardeł przerażonym nastolatkom w środku nocy… ok, może klauni są bardzo przerażający.

tatuaż klauna z amerykańskiego horroru

Źródło: Instagram @henrich_sevela

Źródło: Instagram @henrich_sevela

Czy odważyłbyś się zostać atramentem z przerażającą twarzą??

tatuaż klauna na klatce piersiowejprzerażający tatuaż klauna?to tatuaż klaunazabójczy klown z kosmosu tatuażprzerażający klown tatuażprzerażający tatuaż klaunakpt. spaulding tatuażstraszny tatuaż klaunarealistyczny tatuaż klaunastraszny tatuaż klaunaprzerażający tatuaż klaunadziwny straszny tatuaż klauna ronald mcdonaldczarno-biały straszny tatuaż klaunarealistyczny tatuaż klaunatatuaż z całym tyłem klaunastraszny tatuaż klauna

Smokin'

Źródło: Instagram @aroncowlestattoo

Ten facet najwyraźniej chciał, aby panie wiedziały, co czai się w nim z tym ogromnym kawałkiem w samym środku jego klatki piersiowej. Najwyraźniej on'to przerażający palący klaun ze złymi intencjami?.