Tatuaże

Szalony realistyczny tatuaż na ramieniu lwa Auston Matthews

Ten tatuaż to bestia!

Tatuaże z lwami przeżywają teraz poważny moment, a podczas gdy tatuaże lwa Justina Biebera, Mauro Icardi i Eda Sheerana są fajne na swój sposób, świeży koronowany lew zawodowy hokeista Auston Matthews w poniedziałek wytatuował sobie na ramieniu te tatuaże prosto z wody.

Auston Matthews z Toronto Maple Leafs z NHL niedawno otrzymał niezwykle realistyczny tatuaż z lwem. Zdjęcie: Instagram.

Auston Matthews z NHL's Toronto Maple Leafs niedawno otrzymało niezwykle realistyczny tatuaż z lwem. Zdjęcie: Instagram.

Auston Matthews z NHL's Toronto Maple Leafs niedawno otrzymało niezwykle realistyczny tatuaż z lwem. Zdjęcie: Instagram.

Sprawdź Auston Matthews' Chory lew tatuaż!

Centrum Toronto Maple Leafs, tatuaż z lwem Austona Matthewsa wykonany przez Bubbę Irwina. Zdjęcie: Instagram.Justin Bieber niedawno wytatuował sobie lwa przez Bang Bang. Zdjęcie: Instagram.

Możesz prawie usłyszeć ryk

Centrum Toronto Maple Leafs, Auston Matthews'tatuaż lwa wykonany przez Bubbę Irwina. Zdjęcie: Instagram.

Pochodzący z Arizony 19-letni Auston Matthews odwiedził Atrament Starego Miasta w Scottsdale w Arizonie na początku tego tygodnia i podsłuchiwał właściciela Bubba Irwin narysować tuszem swój tatuaż, który przedstawia niesamowicie realistyczny wizerunek lwa w koronie, umieszczonego na jego prawym ramieniu. Irwin zamieścił zdjęcie imponującego atramentu na Instagramie, podpisując ujęcie: „Za dużo zabawy z tym dzisiaj dla mojego gościa @auston_matthews … dzięki za podróżowanie w brooooo … dobre czasy!”

Bubba Irwin jest chory na maszynę do tatuażu

Bang Bang stał się gwiazdą w świecie tatuażu, dzięki znanym klientom, takim jak Rihanna, Drake i Justin Bieber, ale Bubba Irwin też nie jest garbaty. Artysta tatuażu pojawił się w czwartym sezonie Spike’s Mistrz pióra, i po prostu patrząc na jego stronę na Instagramie, można powiedzieć, że jest niezwykle utalentowany. Irwin jest samoukiem specjalizującym się w realizmie i niemożliwie szczegółowych tatuażach portretowych, a nowy tatuaż z koroną lwa Matthewsa jest dowodem jego niewiarygodnych umiejętności.

Tatuaż lew pasuje do okaziciela

Jeśli chodzi o znaczenie świeżego tatuażu lwa Austona Matthewsa, debiutant właśnie rozpoczął niesamowity sezon z Toronto Maple Leafs, kończąc sezon zasadniczy z 69 punktami i strzelając cztery gole i jedną asystę podczas meczu play-off Toronto w pierwszej rundzie przeciwko Waszyngtonowi. Stolice, a w tej chwili może czuć się trochę jak król dżungli. Matthews grał także jeden sezon zawodowy z ZSC Lions w szwajcarskiej Lidze Narodowej A (NLA), zanim został sporządzony przez Leafs w 2016 r., a Lwy wygrały Puchar Szwajcarii w tym sezonie, co może nadać alternatywne znaczenie nowemu tatuażowi z koroną lwa.