Tatuaże

Sprawdź ten szalony tatuaż pisklęcia upamiętniający 150. urodziny Kanady

Ona jest dumnym Kanadyjczykiem, Eh?

Kanada świętuje 150. rocznicę konfederacja w tym roku, a użytkownik Reddit o imieniu Jess postanowił uczcić tę doniosłą okazję, zdobywając najbardziej kanadyjski z kanadyjskich tatuaży – imponujący kawałek na jej łydce bobra jadącego na gęsi kanadyjskiej i noszącej stanik zrobiony z dwóch liści klonu.

Flag_of_Canada

Hit pokaz slajdów, aby sprawdzić ten super kanadyjski tatuaż!

Tatuaż z okazji 150. urodzin Kanady, który nosi Jess, użytkownik Reddit. Zdjęcie: Reddit.Jeśli wiesz, kto wykonał ten tatuaż, daj nam znać. Obraz przeprojektowanego kanadyjskiego herbu na tatuażu na nodze Jess został po raz pierwszy opublikowany online przez Borutskiego w sierpniu 2011 r., z podpisem „Pasja narodu !!!!!” i spotkała się z wieloma pochwałami ze strony innych dumnych Kanadyjczyków, z których niektórzy pytali, czy nie ma nic przeciwko, aby wykorzystali zdjęcie jako inspirację do tatuażu. O ile nam wiadomo, Jess jest jedną z nielicznych, które faktycznie przez to przeszły. Kilka innych osób ma podobne tatuaże kanadyjskich bobrów i gęsi i chociaż projekty są nieco inne, jeśli nas zapytasz, są równie niesamowite w swojej patriotycznej symbolice.Jeśli wiesz, kto zrobił ten tatuaż, daj nam znać. Jeśli więc zastanawiasz się, dlaczego Jess zdecydowała się na tak odważny hołd dla Wielkiej Białej Północy, mówi, że tatuaż jest symbolem jej kanadyjskiej dumy – oczywiście – ale zostało również zrobione jako ukłon w stronę szansy, jaką wykorzystali jej rodzice, emigrując do Kanady z Chin w latach siedemdziesiątych. „Mam starszego brata, a będąc drugą urodzoną kobietą, byłaby duża szansa, że ​​nie żyłabym, gdyby moi rodzice nadal byli w Chinach”, powiedziała HuffPost Canada, odnosząc się do ścisłej chińskiej polityki jednego dziecka. . „Jestem niezmiernie wdzięczny, że jestem w Kanadzie, a tatuaż jest tego symbolem”. Całkiem inspirujące, co?

Dość Rad Pamiątkowy Tat

Tatuaż z okazji Kanady's 150. urodziny, którą obchodziła Jess, użytkownik Reddit. Zdjęcie: Reddit.

Tatuaż dumy z rodzinnego miasta, jeden z najdzikszych, jakie widzieliśmy od jakiegoś czasu, jest wykonany głównie w kolorze czerwonym i czarnym, i ma wzór przypominający grzebień, z koroną wypisaną tuszem nad bobrem i sztandarem „Kanada” wypisanym tuszem poniżej gęś. Chociaż kolonia Kanady została założona w 1534 r., to 1 lipca 1867 r. kolonie Kanady (Quebec i Ontario), Nowego Brunszwiku i Nowej Szkocji zostały zjednoczone jako „Dominium Kanady” i to właśnie Kanada (i Jess ) świętuje w tym roku. Jeśli chodzi o projekt niesamowitego tatuażu inspirowanego Kanadą Jess, dzieło zostało wykonane przez Patrick O’Neil, tatuażysta w Chroniczny atrament w Toronto, ale został oparty na grafice stworzonej przez artystę urodzonego w Kanadzie Jessica Borutski.