Tatuaże

Ravens Rookie Chris Wormley ma tatuaż „Wielki Robak” w ustach

Czytaj jego usta i wij się jak robak

Tatuaże na ustach są teraz najwyraźniej wielką rzeczą w NFL i podobnie jak wybór Cowboys draft Ryan Switzer pokazał tatuaż „wierzyć” wypisany na dolnej wardze, gdy został wybrany w czwartej rundzie draftu NFL, debiutant Ravens Chris Wormley Niedawno ujawnił swój własny tatuaż na wewnętrznej wardze, który, jak mówi, był inspirowany jego pseudonimem i miłością do filmu Friday. Ciekawy jeszcze?

Początkujący Baltimore Ravens, Chris Wormley, podpisuje kontrakt. Zdjęcie: Instagram.

Początkujący Baltimore Ravens, Chris Wormley, podpisuje kontrakt. Zdjęcie: Instagram.

Hit pokaz slajdów, aby sprawdzić ten tatuaż, Partna!

Big Worm z „Friday”, autorstwa Fernie Andrade. Zdjęcie: Fernie Andrade.Chris Wormley popisuje się swoimPoczątkujący Baltimore Ravens, Chris Wormley, podpisuje kontrakt. Zdjęcie: Instagram.Zdjęcie: Instagram. Co zaskakujące, tatuaże na wewnętrznej stronie ust nie są wcale takie rzadkie, mimo że wydają się być niesamowicie bolesne, a permanentnie tuszując wnętrze ust, Wormley i Switzer dołączają do grona naszych ulubionych tuszem sławni ludzie. Miley Cyrus ma wytatuowany kotek na wardze.Zdjęcie: Instagram.Podczas gdy Kendall Jenner zrobiła podobny tatuaż z motywem kota na wewnętrznej wardze - słowoZdjęcie: Instagram. I oczywiście wszyscy pamiętamy dziwaczny tatuaż z buźką Lil Wayne'a.Zdjęcie: Instagram.Istnieje jednak zaleta godnych pożałowania tatuaży Switzera i Wormleya… są one nieco ukryte – w przeciwieństwie do strasznie zawstydzającego tatuażu z chipsami ziemniaczanymi autorstwa Anthony’ego Browna. Teraz jest to kandydat do usunięcia tatuażu, jeśli kiedykolwiek go widzieliśmy.

Big Worm jest godny tatuażu

Wielki Robak z 'piątek' wykonane przez Fernie Andrade. Zdjęcie: Fernie Andrade.

Tak więc, jeśli nigdy nie widziałeś filmu Friday, Big Worm to imię głównego antagonisty, granego przez Faizon Love, dość dużego mężczyznę z kręconymi włosami, który jeździ pomarańczowym Chevy Impala z 1961 roku, który ma odczytane tablice rejestracyjne (co jeszcze ?) „WIELKI ROBAK”. Bohater Love to dostawca narkotyków, który wykorzystuje swoją codzienną pracę lodziarza jako przykrywkę dla swojej nielegalnej działalności i przyznaje, że jest wrażliwy emocjonalnie, jeśli chodzi o jego finanse. „Granie z moimi pieniędzmi jest jak granie z moimi emocjami” to dobrze znany cytat z filmu Big Worm.