Tatuaże

Ojciec dwojga wydaje 37 000 $, aby zamienić się w wytatuowany ludzki szkielet

Uzależniony od tatuażu pozostaje człowiekiem rodzinnym

Chris Dalzell, szef kuchni z Irlandii Północnej, zrobił swój pierwszy tatuaż, gdy miał 16 lat. Teraz, w wieku 33 lat, dodał kolejne 600. Mówi, że kiedy znajduje gołą skórę pod prysznicem, dostaje ją objęte tak szybko, jak to możliwe.

Ten uzależniony od tatuażu chce zmienić się w wytatuowany szkielet człowieka i wydał 28 000 funtów, czyli około 37 000 dolarów amerykańskich, na pokrycie swojego ciała dla tej sprawy. Choć ma dość nieznajomych drwiących z niego na ulicy, kocha każdy ze swoich tatuaży. Mówi, że jedynym powodem, aby je usunąć lub przestać, jest to, że jego dzieci ich nie lubią.

„Gdy dzieci dorosną, jeśli moje tatuaże kiedykolwiek wpłyną na ich życie, ja'Usunę je wszystkie laserowo — powiedział Dalzell. “Ono's coś, co chciałem zrobić dla siebie, ale jeśli to zrobili'Jeśli tak jak ja to robię, posuwam się do skrajności, usuwając każdy tatuaż”.

1212Dalzell nie chce, aby jego tatuaże zaczęły wpływać na jego dzieci i postawił na stanowisku, że przestanie, jeśli kiedykolwiek dojdzie do tego punktu. Chociaż chce pokryć każdą nagą plamę skóry, którą widzi, przyznaje, że tatuaże na twarzy, które zaczął wykonywać w 2016 roku, naraziły go na kpiny i często słyszy, jak ludzie mówią: „spójrz na stan jego twarzy ” kiedy przechodzą. Dalzell powiedział: „Zawsze chciałem być pokryty tatuażami. Nigdy nie zastanawiałem się, jak postrzegają mnie inni ludzie”. Chris mówi, że jego dwuletnia córka lubi kolorować - w jego nielicznych pozostałych skrawkach skóry pisakami. Dalzell zrobił sobie tatuaż Hulka, ponieważ jego najstarszy, Jamie, kocha Hulka i uwielbia oglądać jego nowe tatuaże.Chris jest przedstawiony z prostym tatuażem na przedramieniu, zanim wejdzie pod igłę i zakryje całe jego ciało. Chris mówi, że miał 48 godzin tatuowania samej twarzy i 120 godzin na każdym ramieniu. Jego lewa noga wygrywa, będąc pod igłą przez 160 godzin.Jego pierwszym tatuażem był plemienny wzór czaszki, ale jego punktem zwrotnym było to, że miał czaszkę na twarzy i mówi, że najbardziej bolesnym ze wszystkich jego tatuaży były powieki. To spowodowało, że jego powieki puchły i były „oślepione” przez trzy dni.Dalzell uważa, że ​​ludzie myślą „jeśli miałeś tatuaże, to było to związane z gangiem. Zwłaszcza w Irlandii Północnej, gdzie gangi kojarzą się ze straszliwą przemocą”. Dodaje: „To, że jestem od stóp do głów pokryty tatuażami, nie oznacza, że ​​jestem osobą agresywną”.„Moja córka miała problemy ze zdrowiem. W tym czasie robienie tatuaży było prawie mechanizmem radzenia sobie” – powiedział Dalzell. „Przechodziła taki ból w szpitalu. Wchodziłem do salonu tatuażu i pytałem „w jakim miejscu jest najbardziej bolesny tatuaż?”, a oni odpowiadali mi twarzą, więc ja odpowiadałem „w takim razie daj mi to”. Podczas gdy Chris nie wierzy w tatuowanie nie jest w jakikolwiek sposób samookaleczający się, zauważa, że ​​„czuł się tak, jakbym zabierał jej trochę bólu, ponieważ zadawałem go sobie”.Podczas gdy Chris akceptuje, że jego atrament wyróżnia go jako inny, mówi, że nie chce być pokazywany jak dziwak.Dalzell chce pokryć każdy cal siebie tatuażami, aby pewnego dnia mógł spojrzeć w lustro i nie widzieć żadnej skóry. Obejmuje to jego gałki oczne, podeszwy stóp, a nawet jego penisa. Jednak, aby zrobić sobie krocze, mówi, że musi jechać do Anglii. „Tu, w Irlandii Północnej, nie tkną tego” – powiedział Dalzell. „Fascynuje mnie ból związany z tatuażami i różne poziomy bólu” – powiedział. „Ludzie tak bezczelnie mnie krytykują. Idę teraz ulicą, a oni nawet nie czekają, aż przejdę, po prostu otwarcie powiedzą „spójrz na jego twarz”. „Jeśli chcę zrobić swoje szeregi, będę musiał pojechać do Anglii. Tutaj, w Irlandii Północnej, nie tkną tego, powiedział.

“>