Tatuaże

Kobieta dostaje tatuaż pasujący do marki jej psa ratunkowego

Kiedy Vanessa Marie Rose uratowała swojego psa, Toby’ego, ze schroniska w Ohio, gdzie spędził ponad sześć lat uwięziony w klatce, przyszedł z piętnem „05” w uchu. Tak więc, aby uczcić ich wyjątkową więź, która, jak mówi Rose, pomogła jej przejść przez trudny okres w jej życiu, zrobiła sobie tatuaż „05” z sercem za uchem, aby pasował do marki Toby’ego.

Przeczytaj więcej o Vanessie i Tobym, przeglądając pokaz slajdów poniżej.

(Vanessa Marie Rose i Toby. Zdjęcie: Vanessa Marie Rose/Facebook) „Ten biedny facet był maltretowany, a potem został naznaczony. Dla mnie czułem, że zrobienie tatuażu było czymś, co chciałem zrobić solidarnie” – powiedziała Rose w wywiadzie dla BuzzFeed Canada. „Będzie moim małym kumplem na zawsze, bez względu na to, co się stanie”. Przez ponad sześć lat Toby był uwięziony w klatce, wypuszczany tylko do hodowli i okazjonalnego biegania, a po tym, jak znosił fizycznie nadużycie właściciela, „skończył w tym ratunku zwanym Towarzystwem Snookie, gdzie go znalazłam” – powiedziała Rose. w wywiadzie BuzzFeed. „A ja po prostu musiałem go mieć”.(Tatuaż Vanessy Marie Rose pasujący do marki Toby'ego. Zdjęcie: Vanessa Marie Rose/Facebook) Po latach złego traktowania i przemocy fizycznej Toby cierpi na problemy z plecami, zahamowanie wzrostu, niepokój i inne problemy zdrowotne, a Rose, która zmaga się z jej własne problemy ze zdrowiem psychicznym, mówi, że jej więź z Tobym pomogła jej przejść przez trudny okres w jej życiu. „W pewnym sensie uratował mnie bardziej niż ja jego” – powiedziała Rose BuzzFeed. „Szczerze, nie wiem, co bym bez niego zrobiła”. Rose udostępniła Toby'emu zdjęcie swojego tatuażu za uchem „05” na stronie Facebooka grupy Bunz Petz Zone z Toronto, a jej koledzy miłośnicy zwierząt zostali poruszeni słodkim gestem, odpowiadając wspierającym komentarzem, takim jak: „ o mój Boże. Najlepsza mama.(W dzisiejszych czasach Toby uśmiecha się. Zdjęcie: Vanessa Marie Rose/Facebook) Teraz, gdy Toby ma bezpieczne miejsce, w którym może zadzwonić do domu, wolny od nadużyć, może w końcu być szczęśliwy, a szczęście Toby'ego miało bezpośredni wpływ na Rose. Mama-ratownik zabiera ze sobą Toby'ego do pracy, gdzie ma on oficjalny tytuł „Naczelnego Oficera Przytulania” i wygląda na to, że z czasem niepokój psa powoli się poprawia. „Ludzie, którzy go teraz widzą w porównaniu do miesięcy temu, komentują, jak zawsze się uśmiecha i macha ogonem” – mówi Rose. „Ktoś po prostu musiał dać mu szansę”.

(Vanessa Marie Rose i Toby. Zdjęcie: Vanessa Marie Rose/Facebook)

„Ten biedny facet był maltretowany, a potem został naznaczony. Dla mnie czułem się, jakby [zdobywanie tatuażu] było czymś, co chciałem zrobić w solidarności ”- powiedziała Rose w wywiadzie dla BuzzFeed Kanada. „Będzie moim małym kumplem na zawsze, bez względu na to, co się stanie”.

Przez ponad sześć lat Toby był uwięziony w klatce, wypuszczany tylko w celach hodowlanych i na okazjonalny bieg, a po znoszeniu przemocy fizycznej właściciela „skończył w tym ratunku zwanym Towarzystwo Snookie gdzie go znalazłam” – powiedziała Rose w wywiadzie dla BuzzFeed. „A ja po prostu musiałem go mieć”.