Tatuaże

Jacob Whitesides otrzymuje tatuaż nie z tego świata

Urodzony w Tennessee piosenkarz i autor tekstów Jacob Whitesides może zarobić na życie topniejąc kiery kobiet w całym kraju, ale kiedyś 19-latek marzył o byciu astronautą, uroczą fantazję z dzieciństwa, którą uczcił na początku tego miesiąca nowym tatuażem.

Przejrzyj poniższy pokaz slajdów, aby zobaczyć młodego piosenkarza i autora piosenek's najnowszy tatuaż, a także zdobądź pełną historię na jego temat!

(Zdjęcie: Jacob Whitesides/Instagram) Najnowszy tatuaż Jacoba Whitesidesa przedstawia czarno-szary obraz astronauty pozornie nieważkości w kosmosie, z planetą Ziemią w tle i konstelacjami po obu jego stronach. Tatuaż piosenkarza jest narysowany tuszem na górnej części jego lewego ramienia i został zainspirowany jego dziecięcym marzeniem o zostaniu astronautą, które, jak mówi, spełniłby, gdyby nie oznaczało to, że musiał zostawić swoją mamę. Urocze, prawda?!(Zdjęcie: Jacob Whitesides/Instagram)(Zdjęcie: Jacob Whitesides/Twitter) Whitesides po raz pierwszy ujawnił swój tatuaż astronauty na Twitterze 10 lutego, udostępniając czarno-białe zdjęcie, na którym jest bez koszuli, z dużą częścią tatuażu na ramieniu. Whitesides napisał zdjęcie: „Mam dzisiaj okulary i tatuaż, dziko”. Następnie podzielił się zbliżeniem swojego atramentu w seksownym, bez koszuli snapie, przesłanym na jego konto na Instagramie kilka dni później, wyjaśniając wzruszające (i ironiczne) znaczenie za tatuażem na ramieniu. „Całe moje dzieciństwo chciałem być astronautą”, napisał, „pomalowałem cały mój pokój gwiazdami i planetami. Zmieniło się to szybko, gdy miałam około 11 lat i obejrzałam jeden kosmiczny film, zdając sobie sprawę, że będę musiała zostawić mamę na zbyt długo… teraz jestem w trasie przez cały cholerny czas, zdając sobie sprawę, że mogłam zrobić całą kosmiczną rzecz… nadal cię kocham i tęsknię za tobą, mamo & nadal naprawdę chcę iść w kosmos !!!” Whitesides dokończył napis: „Czas się zakasać”.(Tatuaż astronauty Jacoba Whitesidesa widoczny podczas występu w Berlinie. Zdjęcie: Alex Alva)(Zdjęcie: Jacob Whitesides Philippine Facebook Fan Page) Więc co wiemy o Whitesides? Jest chłopcem mamy na wskroś, wskoczyłby w tej chwili na prom kosmiczny, gdyby nie był ciągle w trasie i nie był na drodze do zostania szalenie popularnym muzykiem, i uwielbia się tatuować. W rzeczywistości nie jest to pierwszy raz, kiedy Whitesides poszedł pod igłę, aby uzyskać znaczący tatuaż. W 2015 roku piosenkarz zlecił artyście tatuażu z Los Angeles, Romeo Lacoste, aby namalował na swoim nadgarstku mały wypełniony kawałek układanki, jako ukłon w stronę tytułu jego drugiej EP-ki, A Piece of Me. Whitesides może i ma dopiero 19 lat, ale sądząc po jego poście na Instagramie, piosenkarz zdecydowanie planuje w przyszłości dodać więcej atramentu do swojego ciała, a może nawet skończyć z pełnym rękawem!

(Zdjęcie: Jakub Whitesides/Instagram)

Najnowszy tatuaż Jacoba Whitesidesa przedstawia czarno-szary obraz astronauty pozornie nieważkości w kosmosie, z planetą Ziemią w tle i konstelacjami po obu stronach. Tatuaż piosenkarza jest narysowany tuszem na górnej części jego lewego ramienia i został zainspirowany jego dziecięcym marzeniem o zostaniu astronautą, które, jak mówi, spełniłby, gdyby nie oznaczało to, że musiał zostawić swoją mamę. Urocze, prawda?!