Tatuaże

Ink Redux: Ożywianie brzydkich tatuaży Drop Dead

Ci artyści tchnęli nowe życie w te tatuaże

Godne pożałowania tatuaże nigdy nie przestaną istnieć. Czy to'To tatuaż zrobiony pod wpływem chwili przez szkicowego artystę lub coś, co pozwoliłeś podrapać przyjacielowi, ludzie czasami po prostu robią złe tatuaże. Na szczęście w dzisiejszych czasach pojawiają się opcje, które mogą złagodzić twoje złe doświadczenia, takie jak na przykład tuszowanie tatuaży i usuwanie laserem. Ale co, jeśli podoba ci się pomysł na tatuaż, ale był po prostu kiepsko wykonany? Tam's nie ma potrzeby zakrywania lub zdejmowania. Musisz tylko znaleźć artystę, który przerobi Twój tatuaż. Rozważ następujących artystów, jeśli'zawsze szukasz kogoś, kto tchnie życie w twój martwy tatuaż.

Tatuaż wykonany przez Xaviera Rodrigueza. Zdjęcie: Instagram.

Tatuaż wykonany przez Xaviera Rodrigueza. Zdjęcie: Instagram.

Hit pokaz slajdów, aby sprawdzić kilka fajnych tatuaży Do Overs!

Jeśli wiesz, kto zrobił ten tatuaż, daj nam znać. Zdjęcie: Pinterest.Ten artysta w zabawny sposób naprawił ten błędnie napisany tatuaż, zamieniając go w zadanie w szkole podstawowej, które zostało poprawione przezJeśli wiesz, kto zrobił ten tatuaż, daj nam znać. Zdjęcie: Pinterest. To logo Green Lantern ma prawdziwy skok mocy. Dodanie odpowiedniego odcienia zieleni noszonej przez postać w komiksie i dodanie szczegółów, które sprawiają, że latarnia wydaje się przebijać skórę, przekształciło ten tatuaż w bardzo niesamowity kawałek.

Sprawdź pisownię, że Tat!

Jeśli wiesz, kto zrobił ten tatuaż, daj nam znać. Zdjęcie: Pinterest.

Ten artysta w zabawny sposób podszedł do naprawienia tego błędnie napisanego tatuażu, zamieniając go w zadanie w szkole podstawowej, które zostało poprawione przez "Gramatyka nazistowska" nauczyciela. Dodali nawet znak po kubku kawy na krawędzi papieru, aby dodać trochę śmiechu?.

Od bladego do Peppy

Szaron z Igły tatuaż w Worthing w Wielkiej Brytanii uratował ten umierający kwiat lilii, dodając do niego jasne kolory i detale oraz dodając pączkujące kwiaty. Artysta dodał też liście i przedłużył gałązkę, która pięknie spływa po kliencie'z powrotem.

Spraw, by serce znów zabiło

To serce znów bije dzięki Xavier Rodriguez. Dzięki wspaniałym kropkom i delikatnym liniom artysta z Bayamon w Portoryko wzniósł to oko do dzieła sztuki, w przeciwieństwie do żadnego innego tatuażu serca'kiedykolwiek spojrzę na oczy.

Trochę to długa droga

Ta powtórka była świetną robotą Charlie Cook tatuażu czarnego jednorożca. Charlie mówi, że czuła, że ​​zrobienie całej przykrywki byłoby przesadą, dlatego ona i klient zdecydowali się na powtórzenie. Charlie dodał kilka liści i kropek wokół łodygi i pokrył łodygę czernią. Dała też kwiatowi bardzo potrzebne szczegóły i dokończyła kawałek, dodając tu i tam biel.

Jasne i w locie

Sójka dodał trochę koloru do tych jaskółek. Chociaż mówi, że nic nie mógł zrobić z ciemnym cieniowaniem ptaków…' brzuchy, nadrobił to, dodając szczegóły i definicję ptakom oraz łańcuchowi, który je łączy.

Minimalne nie't musi być prosty

Gero wziął te proste splecione trójkąty i stworzył minimalistyczny, ale skomplikowany tatuaż, który my'na pewno klient był trochę bardziej dumny z noszenia go niż to, co wcześniej.

Tatuaż pasuje do rodziny królewskiej

Z pewnym dobrze wykonanym nasyceniem kolorów, Dawid Walczak z Straight Line Tattoo Studio, udało się sprawić, że ten kawałek lwa ryczy.

Jeszcze raz chodź z gwiazdami

Tatuaże gwiazd znajdują się na liście tatuaży, których ludzie zazwyczaj żałują. To, co było wtedy w modzie, jest?'nie dłużej. Jednakże, Anna Corbetta of Alternative Art w Northampton w Wielkiej Brytanii nadała temu staroświeckiemu projektowi współczesny charakter, dodając do miksu akwarele. Dzięki strumieniom różu, pomarańczy i fioletu ten tatuaż jest teraz jednym pięknym tatuażem na stopy.

Obraz idealny portret

Spakowanie tuszu i detali odmłodziło te portrety. Tony Evans, artysta, który uratował ten tatuaż, mówi, że czasami można coś naprawić.

Artyści tatuażu są prawdziwymi bohaterami

Kolejny fan komiksów, który popełnił błąd, ale na szczęście, Brian Freda na ratunek przyszedł Electric Cat Scratch Tattoos.

Ta Kitty rozpaczliwie potrzebowała liftingu

Oryginalny tatuaż wydawał się prawie nie do naprawienia, ale Ge Zhang był w stanie ożywić tego lamparta's plamy.