Tatuaże

Historia tatuaży w wojsku

Ponieważ dzisiaj jest Dzień Weterana (Dzień Pamięci naszych kanadyjskich przyjaciół), pomyśleliśmy, że poświęcimy trochę czasu na zbadanie bogatego związku między tatuażami a żołnierzami, którzy je nosili. Ekspert w projektowaniu tatuaży, Lee Roller—the Założyciel i dyrektor generalny Custom Tattoo Design, sklep internetowy zajmujący się dostarczaniem najwyższej jakości, niestandardowych wzorów tatuaży na całym świecie — łaskawie napisał ten post wyłącznie dla Inked.

Tatuaże są popularne we wszystkich gałęziach amerykańskiej armii od ponad 100 lat. Niezależnie od tego, czy tatuaże mają na celu pokazanie dumy wojskowej, czy też upamiętnienie poległego towarzysza, bycie wytatuowanym jako żołnierz lub kobieta służąca ma bogatą historię.

Zapewne nie dziwi fakt, że symbole patriotyczne są wspólne dla niemal każdej gałęzi. Amerykańskie flagi i orły to jedne z najpopularniejszych symboli, które trafiają na żołnierza. Jednak każda gałąź sił zbrojnych wypracowała własną specjalną rasę ulubionych symboli.

Armia

Według armii Strona internetowa, około 90% członków tej gałęzi ma przynajmniej jeden tatuaż. To ogromny odsetek, biorąc pod uwagę, że średnia krajowa dla osób w wieku 18-40 lat wynosi 38%.

„Duma w służbie” to jeden z najczęstszych tematów, w tym szeroka gama tatuaży na cześć życia wojownika. Członkowie armii również często odznaczają atramentem swoje jednostki, a także specjalizacje zawodowe. Jeśli przyjrzysz się uważnie wielu tatuażom armii, możesz dowiedzieć się wiele o ich czasie z usługą.

Pomniki dla zaginionych towarzyszy i przyjaciół służą jako stały hołd dla tych, którzy dokonali największego poświęcenia. Ze względu na swoją trwałość tatuaże zapewniają osobistą pamięć, która trwa tak długo, jak długo tworzy się więź między dwoma towarzyszami. Często te pamiątkowe tatuaże są przedstawiane z krzyżami zwieńczonymi hełmem.

niestandardowy projekt tatuażuNiestandardowy projekt tatuażuNiestandardowy projekt tatuażuNiestandardowy projekt tatuażuNiestandardowe wzory tatuaży Weteran wojskowyTatuaż na zamówienie

Korpus Piechoty Morskiej

Orły, nieśmiertelniki i kotwice tworzą większość tatuaży morskich. Globus jest również często używany, co symbolizuje fakt, że Marines można znaleźć na całym świecie. Litery USMC mają tendencję do włączania się do projektu, często otaczając dowolny symbol wybrany przez Marine.

Buldogi to lojalne zwierzę o reputacji zarówno za wytrwałość, jak i zaciekłość. Łatwo zrozumieć, dlaczego buldogi tak doskonale chwytają ducha Marines i znajdują drogę do wielu tatuaży o tematyce morskiej.

Marines noszą również swoje poczucie tradycji poza symbolami użytymi w ich projekcie i miejscem ich tatuażu. Mają tendencję do pokazywania swoich tatuaży na otwartych przestrzeniach, takich jak ramiona, jako znak ich zaangażowania. (Źródło: Dziennik tatuażu).