Tatuaże

Fan prosi Louisa Tomlinsona, aby narysował jeża do tatuażu, dostaje to zamiast

Kiedy nowojorczyk Ivanna Portilla niespodziewanie wpadła na piosenkarkę One Direction Louis Tomlinson w zeszłym tygodniu w mieście zrobiła to, co zrobiłaby każda mega-fanka — zrobiła sobie selfie z gwiazdą, a potem poprosiła go, żeby narysował dla niej obrazek jeża. To'jest typowe, prawda? Ideą rysunku było to, aby mogła wytatuować obraz na swoim ciele.

Włącz pokaz slajdów, aby dowiedzieć się więcej o tym zabawnym starciu.

(Superfan, Ivanna Portilla, sfotografowana z Louisem Tomlinsonem, gdy spotkali się w Nowym Jorku. Zdjęcie: Ivanna Portilla/Twitter) Ivanna Portilla poszczęściła się jej marzeniu o wytatuowaniu na niej jeża narysowanego przez Louisa Tomlinsona. Niestety Tomlinson powiedział, że nie potrafi narysować jeża (bo kto może?) i zamiast tego trzykrotnie napisał dla niej słowo „dom” na kartce papieru. Według Tomlinsona ma okropne pismo odręczne, więc jeśli Portilla zdecyduje się na tatuaż ze słowem „Dom” w swoim piśmie, chciał dać jej kilka opcji do wyboru.(Louis Tomlinson napisał słowo(Ivanna Portilla podczas spotkania z Zaynem Malikiem. Zdjęcie: Ivanna Portilla/Twitter) Portilla jest oczywiście jakimś magnesem na celebrytów, albo po prostu wie, na jakich ulicach Nowego Jorku spędza czas, ponieważ w tym samym tygodniu poznała Tomlinsona, wpadła także na byłego kolegę Tomlinsona z zespołu One Direction, Zayna Malika, zaledwie kilka przecznic dalej. Nie prosiła jednak Malika, żeby cokolwiek dla niej narysował, i dobrze, bo cała ta sprawa z jeżami to była jakaś katastrofa. Teraz będziemy musieli tylko poczekać i zobaczyć, czy Portilla zdecyduje się objąć drapanie Tomlinsona i zrobić sobie tatuaż (lub trzy) słowa „dom” w jego charakterystyce pisma.

(Superfan, Ivanna Portilla, sfotografowana z Louisem Tomlinsonem, gdy spotkali się w Nowym Jorku. Zdjęcie: Ivanna Portilla/Twitter)

Ivanna Portilla miała szczęście, że marzyła o wytatuowaniu na niej jeża narysowanego przez Louisa Tomlinsona. Niestety, Tomlinson powiedział, że nie potrafi narysować jeża (bo kto może?) i zamiast tego trzykrotnie napisał dla niej słowo „dom” na kartce papieru. Według Tomlinson, ma okropne pismo odręczne, więc jeśli Portilla zdecyduje się na tatuaż ze słowem „Dom” w jego charakterystyce pisma, chciał dać jej kilka opcji do wyboru.