Tatuaże

Dziewczyna jęczy, gdy ma tatuaż na dole

Ooooooooooo?

Pozwolić'Bądź ze sobą szczery, wszyscy mamy w sobie trochę załamania. czy ty'jesteś głośny i dumny z tego, czy nie'Całkiem to odkryłem, tutaj w Inked Mag pozdrawiamy wszelkie szalone ruchy, które lubisz w łóżku. My'Poznałem facetów, którzy lubią być zdominowani, niezliczone futrzaki, kobiety, które mają obsesję na punkcie olbrzymów i mnóstwo ludzi, którzy uwielbiają wchodzić publicznie. Znamy nawet kilka osób, które dostaną tatuaże z powodu całego bólu.

Teraz możesz pomyśleć, że ta konkretna dziewczyna wydaje się znajdować w tej konkretnej kategorii, a może głęboko w tobie'ponownie prawo. Ale po rozmowie z nią o tym teraz wirusowym wideo, historia jest naprawdę bardzo pocieszająca.

Danielle robi tatuaż

Źródło: YouTube @Printessa

Poznaj Danelle Hanna.

danelle-hanna-w-środku-zdobywania-tatuażu

Ona'jest matką trójki dzieci, która przeżywa niezwykle trudny okres w swoim życiu. Po urodzeniu trzeciego dziecka, Danelle zaczęła rozwijać stan, w którym jej serce nabrzmiewało ponad dwukrotnie w stosunku do normalnej wielkości. Ono'nie jest jasne, czy jej stan był śmiertelny, z opowieści, które my'czytałem, to's bardzo trudne do uwarunkowania, aby się rozgałęziać.

Raz w zyciu

danelle-hanna-zarys-tatuaż-zarys

Próbując cieszyć się czasem, który jej upłynął, Danelle i jej przyjaciółka uczestniczyli w konwencji tatuażu w San Antonio w Teksasie i poznali artystę o imieniu Rooster. Wyjaśniła mu swoją sytuację i związany z nią Kogut, mający własne problemy z sercem. Następnie dokonał bezinteresownego aktu i zaoferował tatuaż według jej wyboru, a Danelle się zgodziła! Wybrała ogromną, aby zakryć blizny na brzuchu.

Ciemny i zły

danelle-hanna-zdobywanie-jej-pochwy-tatuaz

Zrozumiałe, że chciała czegoś „mrocznego i złego”, co symbolizowałoby ciężkie czasy, które przeżywała, i wybrała czerwono-czarną istotę wyglądającą na barana. Możesz wtedy zobaczyć wideo Koguta pracującego nad jej najbardziej wrażliwym obszarem. Możemy powiedzieć, że dogadamy się z Danelle po tym, jak przeklnie kilka przekleństw, a następnie powie: „Cóż, przynajmniej ja'umrę ładnie"… Sposób, aby sytuacja była lekka!

Dobry Kogut

danelle-hanna-i-kogut-pokazuje-swoją-tatuaż

Kogut nie tylko dał Danelle swój wymarzony tatuaż za darmo, ale także zaoferował bezpłatne poprawki i dał jej „listę witamin i pokarmów”, które, jak powiedział, byłyby korzystne dla jej stanu serca. Co zrobiłby stojący facet'ty mówisz?

Nowe życie!

Danele wspomniała, że ​​Kogut'Akt dobroci pomógł jej zacząć medytować, ćwiczyć, zdrowo się odżywiać i pić. I oto, Danelle powoli, ale systematycznie wraca do zdrowia. Daj nam znać, co myślisz o tym filmie i nie zapomnij UDZIAŁ ta historia!