Tatuaże

Dejounte Murray Spurs wyjaśnia dziwny tatuaż na ramieniu…

Dejounte jest 'okrutny'

Jeśli nigdy nie widziałeś tatuażu strażnika San Antonio Spurs Dejounte Murray namalował atrament na ramieniu, policz swoje błogosławieństwa. Dziwny kawałek stał się przedmiotem debaty na Twitterze, a atrament jest porównywany do wszystkiego, od Reptile, postaci z gry wideo Mortal Kombat, po słynną teraz miodową bułkę, która była uderzająco podobna do E.T. Murray niedawno wytłumaczył to grzęzawisko tatuażu i to ma sens… tak jakby.

Punktujący z San Antonio Spurs, Dejounte Murray, nosi jeden dziwny tatuaż na ramieniu. Zdjęcie: San Antonio Spurs

Punktujący z San Antonio Spurs, Dejounte Murray, nosi jeden dziwny tatuaż na ramieniu. Zdjęcie: San Antonio Spurs.

Co to jest, chociaż??

Bez względu na to, jaki miał być rzeczywisty projekt tatuażu Dejounte Murray, świat zgadza się przynajmniej w jednym punkcie: to absolutnie przerażające. Po raz pierwszy zauważyliśmy tatuaż Murraya w ciągu ostatnich pięciu minut meczu finałów Konferencji Zachodniej pomiędzy Spurs i Golden State Warriors, kiedy kamera zbliżyła się do początkującego rozgrywającego, który ostatnio częściej ogląda rozgrywkę z powodu kontuzji kolana. Tony’emu Parkerowi i wszyscy dokładnie przyjrzeli się niewytłumaczalnemu atramentowi. Umieszczony na prawym ramieniu tatuaż Murraya wygląda jak skrzyżowanie zdemaskowanego Wojowniczego Żółwia Ninja z grillem i tych dziwnych gumowych kulek Madball z ohydnymi twarzami, które były popularne w latach 80. W rzeczywistości, gdybyśmy mieli wybrać Madball, który najbardziej przypominał tatuaż Dejounte Murray, byłby to Slobulus, brzydki zielony stwór z jednym okiem zwisającym z oczodołu i szwami na całej twarzy.

Internety są Savege AF!

Nie trzeba dodawać, że Internet miał dzień, w którym palono Murraya do jego okropnego tatuażu na ramieniu. Użytkownik Instagrama @osul5109 skomentował, że atrament „trochę wygląda jak klaun IT”, podczas gdy użytkownik Twittera @NonFiction23 zasugerował, aby tatuaż Murraya został dodany do listy banów NBA. Nawet CBS Sports dołączyło do zabawy, drażniąc Murraya o jego tatuażu na zdjęciu zamieszczonym na ich Instagram Konto, a rozgrywający faktycznie skomentował to, co uważał za wyjaśnienie atramentu, pisząc: „To wredna twarz, bo jestem DZIKIM!!!!!!!” Cóż, to wyjaśnia to.

Ono's Nic, co można by zatuszować't Napraw

Atrament „dziki” na jego ramieniu nie jest jedynym tatuażem Murraya, chociaż zdecydowanie jest jego najgorszym. Ma również napis „Bogowie” i „Dar” na prawym i lewym bicepsie oraz dużą literę „S” i „W” po wewnętrznej stronie prawego przedramienia, a także tatuaże na nadgarstkach, z tyłu jego ręce i na prawym goleniu. Na szczęście dla Murraya tatuażyści robią postępy w grze zakrywającej. Polecamy logo Pringles?