Tatuaże

Czy twoje tatuaże znikają zbyt szybko? Oceń swój atrament!

Jak utrzymuje się twój atrament??

Blaknięcie tatuaży to tylko część życia kolekcjonera tatuaży i nie jest powodem do zmartwień. Niektórzy ludzie faktycznie kopią wygląd wyblakłego tatuażu, chociaż jeśli nie jesteś jedną z tych osób, masz dwie opcje – przerób go lub wyszlifuj laserem i zacznij od nowa.

Istnieje jednak pewien zestaw kryteriów, które stanowią dopuszczalne blaknięcie i blaknięcie, które jest wynikiem tatuażu, który został początkowo ułożony w złej, złej pielęgnacji, narażeniu na działanie żywiołów itp..

Nadchodzi kolekcja tatuaży, która reprezentuje powyższe scenariusze. Spójrz. Porównaj je ze swoimi tatuażami i zobacz, jak twoje wskaźniki atramentu.

11-19

 Zdjęcie przez Instagram

Galeria blaknącego atramentu!

Zdjęcie przez InstagramPytasz o kłopoty, jeśli zdecydujesz się na ciężkie, ciasne napisy. Może to być trochę przesadne, ale trzeba się liczyć z krwawieniem po 10 latach.Zdjęcie na Instagramie Sześć miesięcy jest trochę szybkie jak na tak poważne wyblaknięcie, jednak to miejsce na twoim ciele nie utrzyma atramentu przez dłuższy czas.Zdjęcie przez InstagramDitto jak na ustach. Palce znikną, ale powinny wytrzymać dłużej niż 6 miesięcy.Zdjęcie na Instagramie Nie ma usprawiedliwienia dla tego tatuażu po 4 latach. Na początek nie było aż tak dobrze. Zdecydowałbym się na przykrycie.Zdjęcie przez Instagram Nie straszne jak na 15-letni tatuaż, ale widziałem, jak ta skomplikowana praca trzyma się znacznie lepiej. Tutaj jest silne krwawienie.Zdjęcie za pośrednictwem Instagrama Po 4 latach to wyblakło bardziej niż powinno, ale na podstawie dwóch zdjęć wydaje się, że ta osoba spędza czas na słońcu, co może tłumaczyć szybkie zanikanie.Zdjęcie na Instagramie No dobrze, może złoto/żółć może stracić nieco na swojej żywotności, ale jest to nie do przyjęcia tylko przez 4 lata.Zdjęcie za pośrednictwem Instagrama Jeśli to naprawdę wynik po zaledwie czasie procesu gojenia, nie muszę ci mówić, że artysta naprawdę położył się zbyt lekko. Albo opieka pooperacyjna była okropna.Zdjęcie przez InstagramPodobnie jak drugi tatuaż na palec, tego możesz się spodziewać. Palce wymagają dużo nadużyć, podobnie jak tatuaże na nich, stąd szybki czas blaknięcia.Zdjęcie na Instagramie Te dwa kolory są znane z tego, że zachowują się dziwnie na skórze danej osoby. Czasami ciało po prostu to odrzuca. Mogło tak być w tym przypadku.Zdjęcie na Instagramie Ten tatuaż powinien był lepiej wytrzymać, jednak wygląda na to, że ta osoba ma bardzo suchą skórę, co może przyspieszyć proces blaknięcia.Zdjęcie na Instagramie Ten tatuaż nadal ma fajny wygląd (pomimo wyblaknięcia szczegółów), ale jestem pewien, że nie jest to wygląd, który ta osoba chciała, biorąc pod uwagę początkową pracę.

Literowanie

Zdjęcie przez Instagram

Pytasz o kłopoty, jeśli zdecydujesz się na ciężkie, ciasno zrogowaciałe litery. To może być trochę przesadne, ale trzeba się liczyć z krwawieniem po 10 latach.