Tatuaże

18 kobiecych tatuaży z bocznymi cyckami

Podczas gdy mężczyźni od dziesięcioleci dominowali w branży tatuażu, ich panowanie dobiega końca. Według Statista, w 2008 roku mężczyźni z jednym lub kilkoma tatuażami przewyższali liczebnie kobiety (15 proc. w porównaniu do 13 proc. populacji Stanów Zjednoczonych). Jednak do 2015 r. kobiety zyskały przewagę 31% w porównaniu z 27%. Istnieje wiele czynników, które przyczyniają się do wzrostu liczby tatuowanych kobiet, jednak najistotniejszy z nich miał miejsce dzięki mediom społecznościowym. Media społecznościowe pozwoliły na rozprzestrzenienie się tatuażu wśród mas i po raz pierwszy wiele kobiet zaczęło postrzegać siebie jako osoby, które mogą mieć tatuaże. W 2018 r. tatuaże mają kobiety w każdym wieku, niezależnie od rasy i poziomu wykształcenia — czy to malutkie słowo na żebrach, czy też pełny tusz do ciała. 

Zrzut ekranu 18.10.2018 o godz. 1.09.47

Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na tatuaże ze strony klientek pojawiła się fala wzorów pasujących do kobiecej formy. Chociaż wiele kolekcjonerek i entuzjastek tatuaży ma neutralne pod względem płci lub tradycyjnie męskie wzory, inne skłaniają się ku elementom, które wyraźnie podkreślają ich kształty. 

main-qimg-389cd9119939d4df3a93c2f36c22be51-c

Jednym z przykładów tego zjawiska jest wzrost tatuaży na mostku i bocznych piersiach, które często mają na celu podkreślenie krzywizn kobiety'piersi. Dzięki witrynom takim jak Pinterest, Tumblr i Instagram, lokalizacje te zyskały popularność w branży, a tysiące artystów nadało swój własny, niepowtarzalny spin w tym miejscu tatuażu.

d84e69c7b08a38762e333ce8a4813ee0

My'Przeszukałem media społecznościowe i zebrałem 18 naszych ulubionych kobiecych tatuaży na boku i czas, abyś rzucił okiem na nasze typy. Rzuć okiem na tatuaże w galerii poniżej, a jeśli masz własny tatuaż boobowy, daj nam znać w sekcji komentarzy na Facebooku. 

Jest to doskonały przykład umieszczenia tatuażu na bocznym cycku.Ten miękki pismo delikatnie otula kobiecą formę.Rita Ora kołysze ten piękny tatuaż.Zależy nam na tym słodkim akwarelowym tatuażu.Ten elegancki projekt jest piękny i zły.Ten tatuaż Pis Saro jest niesamowity.Idź na dużą skalę lub idź do domu.Uwielbiamy wyjątkowe umiejscowienie tego delikatnego wzoru.Miękki i subtelny, ale totalnie dziki.Nie ma nic lepszego niż piękna czarna grafika.Czapki z głów dla dziewczyny, która usiadła na ten piękny projekt.Ten tradycyjny tatuaż jest hardkorowy jak diabli.Ten tatuaż całkowicie oszałamia nasz umysł.Kto może się oprzeć chrupiącym liniom na tym tatuażu?To miejsce jest trudne, ale ona jest żołnierzem.Magiczny księżyc? Sprawdzać! Wspaniała syrena? Sprawdzać! Zabójczy projekt? SPRAWDZAĆ!Ponownie, Pis Saro wie, jak ozdobić boczny cyc.Kto może się oprzeć misternemu boczkowi? Nie możemy!To doskonały przykład umieszczenia tatuażu na bocznym cycku.Ten miękki pismo delikatnie otula kobiecą formę.Rita Ora kołysze ten piękny tatuaż.Zależy nam na tym słodkim akwarelowym tatuażu.Ten elegancki projekt jest piękny i zły.Ten tatuaż Pis Saro jest niesamowity.Idź na dużą skalę lub idź do domu.Uwielbiamy wyjątkowe umiejscowienie tego delikatnego wzoru.Miękki i subtelny, ale totalnie dziki.Nie ma nic lepszego niż piękna czarna grafika.Czapki z głów dla dziewczyny, która usiadła na ten piękny projekt.Ten tradycyjny tatuaż jest hardkorowy jak diabli.Ten tatuaż całkowicie oszałamia nasz umysł.Kto może się oprzeć chrupiącym liniom na tym tatuażu?To miejsce jest trudne, ale ona jest żołnierzem.Magiczny księżyc? Sprawdzać! Wspaniała syrena? Sprawdzać! Zabójczy projekt? SPRAWDZAĆ!Ponownie, Pis Saro wie, jak ozdobić boczny biust.Kto może się oprzeć misternemu boczkowi? Nie możemy!

Księżycowa Mandala

To idealny przykład umieszczenia tatuażu na boku piersi.