Tatuaż

55+ Niesamowite tatuaże maskujące przed i po

Ilekroć dostaniesz tatuaż, naprawdę musisz dobrze przemyśleć, jaki byłby projekt. Jest to bardzo ważne, ponieważ w przeciwieństwie do dzieł sztuki na papierze, tatuaże nie są łatwe do usunięcia lub zdjęcia. Właściwie to nie jest niemożliwe. Możesz zlecić usunięcie tatuażu lub zakryć tatuaż, ale musisz mieć świadomość zasadniczych elementów, aby osiągnąć najlepszy efekt. Więc znowu uważaj na to, co wybierzesz jako swój tatuaż.

Dlaczego ludzie żałują swoich tatuaży?

Najnowsze badanie pokazuje, że 35% Amerykanów robi sobie jeden tatuaż na ciele. Niektórzy dostają 2 lub więcej tatuaży. Nieuchronnie niektórzy z nich z biegiem lat stracą miłość do swojego poprzednio ukochanego atramentu. Istnieją różne znaki, które mogą przypominać o żalu z tatuażu. Na przykład,

  • Stary jest słabo napisany lub wyblakły
  • Mój tatuaż nie jest we właściwym miejscu.
  • Zmieniłem się. Motyw już mnie nie reprezentuje.
  • Po prostu nie lubię stylu.
  • Mój tatuaż ma imię rozpadającej się osoby

Szczególnie prawdziwe jest to, że wiele osób robi sobie tatuaże w młodości. Z biegiem czasu może nastąpić wiele zmian. Jeśli całkowicie straciłeś miłość do sztuki ciała, jedyną opcją będzie usunięcie tatuażu. Jeśli żałujesz z powodu brzydkiego tatuażu wcześniej i oczekujesz nowego do wymiany, potrzebujesz przygotowania, aby ukryć poprzedni.

Czym jest zakrycie tatuażu??

Wyblakły atrament kamuflażu z planetami kosmicznymi z tyłu

Zakrycie tatuażu to proces usuwania lub zanikania niechcianego tatuażu i nanoszenia nowego fragmentu na tę samą część ciała. Jeśli istniejący tusz jest jaśniejszy, zakrycie nowym tatuażem w ciemniejszych odcieniach może skutecznie ukryć ten wcześniejszy. W przeciwnym razie konieczne jest usunięcie tatuażu w celu rozjaśnienia poprzedniego.

Dlatego w wielu przypadkach przed nałożeniem tuszu na nowy tatuaż trzeba usunąć laserem. W zależności od rozmiaru, stylu, koloru starego tatuażu i zastosowanych technik, potrzeba kilku sesji, aby skutecznie usunąć lub wyblaknąć niechciany atrament.

Zwykle po ostatnim zabiegu laserowym trzeba odczekać kilka tygodni przed wykonaniem nowego tatuażu. Celem jest zapewnienie najlepszego efektu, gdy leczony obszar jest całkowicie wyleczony.

Oczywiście wybór artysty tatuażu byłby również jednym ze sposobów na zmniejszenie ryzyka bycia tematem miasta; co z błędnie napisanym tatuażem lub po prostu okropnym projektem, którego tak naprawdę nie byłbyś w stanie pokazać nikomu. Twój tatuażysta powinien być kimś, kogo znasz lub z którym dobrze się pracuje. Jeśli znasz ich pracę, byłoby o wiele lepiej. Mówiąc prościej, dobry tatuator wiedziałby, jak obejść złe projekty i spróbować je ulepszyć. Krótko mówiąc, mają umiejętności i talenty, dzięki którym są najlepsi w mieście.

…ale w przypadku złych tatuaży…

Ale jeśli dostaniesz tatuaż, który ma być najbardziej żenującym tatuażem na świecie, do łagodniejszej listy tatuaży, które cię rozśmieszą, nie trać nadziei. Nadal istnieje sposób, aby dostać się do galerii najwspanialszych tatuaży w historii. Jak? Cóż, zakrywając to… kolejnym tatuażem!

Tak, dobrze to przeczytałeś. Zakrycie starego tatuażu nowym to spore wyzwanie; myślenie o tym, jak zakamuflować swój poprzedni tatuaż na nowy, wymagałoby wyobraźni i umiejętności, zwłaszcza gdy poprzedni tatuaż jest duży. Nie jest to jednak niemożliwe. W rzeczywistości większość z tych ukrytych tatuaży to historie sukcesu. Jeśli dobrze zrobiona burza mózgów i wykonana przez wielkiego artystę, to byłoby nawet tak, jakby w tych nowych tatuażach w ogóle nie było nic ukrytego.

Zdobądź tę historię sukcesu tuszowania TERAZ!

Więc jeśli masz ten tatuaż, który naprawdę chcesz teraz zmienić, co powiesz na spotkanie z artystą tatuażu i zacznij korzystać z najlepszych możliwych wzorów tatuaży. Aby Ci pomóc i zainspirować, oto najlepsze tatuaże, jakie kiedykolwiek widziałeś.

Odśwież grafikę atramentową z realistycznym wojownikiem na ramieniu

Odśwież grafikę atramentową z realistycznym wojownikiem na ramieniu

Przed: Wygląda jak walczący tygrys. PO? Samuraj 3D gotowy do zniszczenia domu. Nie ma nawet śladu starego tatuażu; dzięki cieniowaniu i cieniom tatuażu maskującego, aby ożywić samuraja.

Zmień rozpoznawalny plemienny tatuaż w realistyczną wronę

Przykryj się krukiem i stadem ptaków na ramieniu

Od rozpoznawalnego plemiennego tatuażu po realistyczną wronę. Całość poprzedniego tatuażu nie była tak naprawdę zakryta, ale pozostałe części wyglądały jak część nowego.

Ważka zakrywająca tatuaż

Zakryj realistyczną ważką

Poprzedni tatuaż jest nieco mniejszy, więc łatwiej go zatuszować. Wyzwaniem byłoby zatuszowanie go czymś znacznie lepszym niż poprzednie. Odpowiedź? Piękna i kolorowa ważka; poprzedni tatuaż zagubił się w swoich kształtach i kolorach.

Kwiatowy tatuaż zakrywający

Zmień chiński znak w piękny tatuaż słonecznikowy

Stary tatuaż to chiński znak, ale biorąc pod uwagę, że nie jest tak ciemny, jak kiedyś, łatwo go ukryć bez używania zbyt wielu odcieni i cieni. Ciemniejsze części nowych tatuaży są strategicznie rozmieszczone na liniach, które trudniej ukryć. Wynik jest naprawdę imponujący.

Akwarela ptak tuszuje tatuaż

Przykryj pająka ptakiem w stylu akwareli

Przyglądając się naprawdę uważnie, można było zobaczyć części ciała pająka idealnie zakamuflowane w głowie i szyi nowego tatuażu, którym jest ptak. Niemniej jednak tak naprawdę nie pojawiłby się, chyba że tego szukasz. A jaskrawe kolory nowego tatuażu naprawdę sprawią, że poczujesz się, jakbyś nie musiał.

Portret zakrywający tatuaż rękaw

Zakryj stary tatuaż portretem

Myślisz, że twój stary tatuaż jest trochę nudny? Następnie odtwórz motyw, dodając nowe elementy i poddając stary projekt. Portret byłby teraz w centrum uwagi i sprawi, że oczy odpadną od zakrytego tatuażu.

Zakryj wyblakły tatuaż kwiatami na nadgarstku

Zakryj wyblakły tatuaż kwiatami na nadgarstku

Znacznie łatwiej jest zakryć tatuaże, które z czasem wyblakły i mają mniej odcieni; jak ten. Od wyblakłego ptaka po prosty, a jednocześnie piękny design, można nawet bezpiecznie powiedzieć, że to jedyny tatuaż tam.

wzory tatuaży dla kobiet do zatuszowania przed i po

Oto kolejny dowód na to, że możesz ukryć stare tatuaże i zmienić je w bajeczne. Stary rzucający się tygrys tatuaż jest teraz ukryty w cieniu i cieniu spektakularnego projektu.

back cover_up grób kamienne serce róże

Back Cover up Grave kamienne róże serca

Tutaj możemy zobaczyć plan, który zatuszował istniejący tatuaż. Zamiast zakrywać to wszystko, artysta postanowił ulepszyć go, zakamuflując go i czyniąc częścią nowego tatuażu. Dodatkowo artysta sprawił, że wyglądał na bardziej dopracowany, dodając głębsze cienie, aby wyskoczyły.

3D ważka zakrywająca tatuaż

Zakrycie ważki 3D

Słowa są znacznie łatwiejsze do zatuszowania, ale w większości przypadków problem polega na tym, że zajmują one znacznie więcej miejsca, zwłaszcza w zdaniach. Najlepszym sposobem jest więc powiększenie nowego tatuażu. Tutaj nowy tatuaż to hiperrealistyczna ważka.

3D lilia tuszuje tatuaż

Przykryj małego diabła żywymi kwiatami lilii

Żadnych śladów małego diabła z widelcem, prawda? Nowy tatuaż zakrył to tworząc lilie w odcieniach czerni, czerwieni i pomarańczy, które są wystarczająco ciemne, aby ukryć poprzedni wzór.

Zakryj mały znak artystyczną czaszką

Zakryj mały znak artystycznym tatuażem czaszki

Cienie na czaszkach pozwoliły ukryć poprzedni projekt. Najlepsze w nowym tatuażu jest to, że jest znacznie fajniejszy niż poprzedni projekt, który nigdy nie sprawi, że będziesz żałować, że go masz.

Tatuaż 3D Rose cover up

Tatuaż 3D Rose cover up

Ukrywanie tych 5 gwiazdek nie jest tak trudne; dzięki bardzo prostej konstrukcji. Ciemniejsze kolory i cienie bardzo łatwo mogłyby to ukryć i tak właśnie zrobił artysta. Ale projekt nowego tatuażu nie jest prosty i nudny.

Czaszka 3D z tatuażem na zegarku

Czaszka 3D z tatuażem na zegarku

Wcześniej była to istota podobna do skorpiona. Teraz jest to surrealistyczny zegar 3D i projekt czaszki, który całkowicie ukrywa poprzedni tatuaż. Nawet jeśli teraz przyjrzysz się tatuażowi, tak naprawdę nie znajdziesz tego stworzenia, które prawdopodobnie jest dobrą rzeczą, widząc, jak twój nowy się kołysze.

Zdjęcie przed i po pokazujące ilość pracy, jaką Nathan Mold włożył w rękaw

Teraz trudniejsze: jak ukryć tatuaż z pełnym rękawem, który jest głównie w kolorze czarnym? Może wydawać się to niemożliwe, wystarczy dodać projekty i trochę więcej koloru i bieli, aby dodać efekt 3D.

Niesamowity tatuaż na pokrycie

Zakryj duży tatuaż na plecach

Oto kolejny plan całkowitego zakrycia tatuażu znacznie większym. Wypełnij go kolorami, szczególnie w tych częściach projektu, na których widać stary tatuaż.

tuszowanie tatuażu batmana

Od Pająka do Batmana

Przejście nigdy nie było lepsze. Poprzez plan mogliśmy zobaczyć, gdzie ukryty był stary tatuaż i oczywiście, gdzie są ciemniejsze odcienie.

Złe tatuaże znakomicie zakryte kolorowym kwiatem magnolii

Zakryj złe tatuaże kolorową magnolią

Czy ten zawstydzający tatuaż z oświadczeniem, który odzyskałeś, gdy był młodszy? Nie martw się więcej, ponieważ możesz teraz pokryć go atramentem. Jakby naprawdę zakryć to atramentem, ale w piękny i artystyczny sposób. Dodaj kilka elementów, aby wyglądało jak abstrakcyjne arcydzieło.

Tatuaż zakrywający łódź

Kolejną wskazówką w maskowaniu poprzedniego tatuażu jest pójście z kolorem. Jeśli stary tatuaż jest niebieski, tak jak w tym przypadku, dobrze byłoby zakryć go również czymś niebieskim, tak jak morze i niebo. Pozostałe części mogą być zasłonięte sylwetkami i cieniami.

Łapacz snów zakrywający tatuaż

Poprzedni projekt tatuażu z jaśniejszymi kolorami mógł być zamaskowany ciemniejszymi cieniami lub bardziej kolorowymi wzorami, takimi jak ten. Od nudnej gwiazdy do genialnego łapacza snów, nie mogło być lepiej.

Kot zatuszować tatuaż

Zakryj swój stary wzór tatuażu znacznie lepszym, takim jak hiperrealistyczny tatuaż z kotem z niesamowitymi szczegółami w porażających kolorach. Kolory, choć nie do końca ciemne, zdecydowanie mogłyby zakryć poprzednią.

Kolorowy tatuaż na całej długości rękawa

Kolorowy tatuaż na całej długości rękawa

W tym przypadku poprzedni tatuaż opiera się na środku ramienia, w części łokciowej. Zakrycie go wymagałoby większego tatuażu, ale jakoś, ze względu na umiejscowienie, byłoby to trochę niezręczne. Rozwiązanie? Zakryj cały rękaw, a poprzedni tatuaż byłby ukryty za kolorami i pięknymi wzorami.

Okładka przed & po tatuażu ptaka

Oto kolejny plan pokazujący, jak zdjąć tatuaż zakrywający. Ty i Twój artysta możecie uzyskać inspirację, jak dopasować nowy projekt do poprzedniego.

Zakryj tatuaż

Stwórz projekt, który nie tylko zakryje tatuaż, ale coś, z czego będziesz dumny. Oto dobry projekt, który może całkiem dobrze zakryć stare tatuaże i wygląda niesamowicie.

zakrywać kwiaty

Zakryj nowe kwiaty TaT

Jeśli tak naprawdę nie chcesz zakrywać swojego starego tatuażu cieniami i ciemniejszymi kolorami, nadal możesz to zrobić za pomocą jaśniejszych odcieni i łagodniejszych pociągnięć. Jednak po dalszej inspekcji nadal możesz zobaczyć zarys starego tatuażu. Ale dzięki nowemu projektowi tatuażu to naprawdę świetna robota.

Hibiskus i motyl zakrywają tatuaż

Stary tatuaż jest dość prosty do zatuszowania, ale uzyskaj okazję, aby go zakryć i stworzyć o wiele piękniejszy wzór. Tutaj stary tatuaż zamienia się w realistyczny i piękny kwiat hibiskusa i motyl.

Diamentowy tatuaż zakrywający

Diamentowa okładka autorstwa Sile Sanda

Postacie z kreskówek są nie tylko dla dzieci, ale czasami posiadanie tego jako tatuażu tak naprawdę nie działa. Ten tatuaż Tweety Bird jest teraz pokryty lśniącym czerwonym klejnotem, który jest sto razy piękniejszy.

Dream Catcher Cover Up Tattoo Przed & Później

Oto kolejny projekt, w którym poprzedni tatuaż nie był całkowicie ukryty za innym tatuażem. Raczej został zmieszany z nowym. Tutaj małemu motylkowi towarzyszyło więcej motyli, róż i czarujący łapacz snów.

Tatuaż na nadgarstku z piórami

Rzecz w tatuażach na nadgarstkach polega na tym, że są one mniejsze, więc łatwiej byłoby je ukryć. Poprzedni tatuaż był małym skrzydłem i nazwą. Następnie zostały one przykryte dwoma piórami, z których jedno jest ciemniejsze, aby całkowicie zakryć pierwszy tatuaż.

tatuaże na kwiatki autorstwa Andreya Grimmy

Tatuaż nakrywający kwiaty autorstwa Andrey Grimmy

Ponieważ tatuaż lwicy blednie, znacznie prościej jest zakryć go kolorowymi tatuażami lub tymi o ciemniejszych odcieniach. Kobiety zwykle wybierają wzory kwiatowe, ponieważ istnieje wymówka, aby wykorzystać całą przestrzeń na kolorowanie i cieniowanie. A te są niezwykle piękne.

Kwiat cvoer na boczny tatuaż

Kwiatowy tatuaż z boku

Tutaj kwiat i ręka są uformowane w kształty nowego tatuażu, aby ukryć każdą stronę bez konieczności zakrywania znacznie większej przestrzeni, ponieważ oryginalny tatuaż jest nieco duży. Możesz zobaczyć zarys nowego tatuażu na zdjęciu „Przed”.

Tatuaż na okładkę portretu

Hibiskus i motyl zakrywają

Proste tatuaże były tak naprawdę wcześniej, ale teraz, odkąd artyści i techniki ewoluowali, projekty były bardziej szczegółowe i skomplikowane. Oto tatuaż zakrywający przed i po, pokazujący ogromną różnicę w projektach.

Zatuszować tatuaż z rybą koi

Zatuszować tatuaż z rybą koi

Zmiana małego łuskowatego przyjaciela w większego łuskowatego przyjaciela; tatuażysta ukrył węża w dużej czarnej rybie koi z małymi elementami czerwieni. Nowy tatuaż jest znacznie większy, więc stary był po prostu schowany pod spodem.

Lily tuszuje tatuaż

Lily zatuszować

Lily są bardzo piękne, a także znaczące, więc nie jest zaskakujące, że wybierasz je jako okładkę. Oryginalny tatuaż był w rzeczywistości mniejszy i ma mniej odcieni, więc nie było problemu z zakryciem go. Nowy tatuaż miał nawet przestrzenie na skórze, więc nie jest oczywiste, że został użyty do ukrycia innego wzoru.

tatuaż z czarnym rękawem do góry

Oto kolejny plan zakrycia plemiennego tatuażu większą i ciemniejszą maską starożytnego wojownika ze Wschodu. Plan pokazuje, które części byłyby ciemniejsze, aby pomóc ukryć tatuaż.

Syrenka zakrywa plecy tatuaż

Tatuaże w jaśniejszych kolorach są raczej trudne do ukrycia, ale tutaj znaleźli sposób, aby to zadziałało. Ponieważ starszy tatuaż jest bardziej na niebiesko, nowy tatuaż składał się z tego samego koloru, zwłaszcza w części, w której był stary tatuaż.

Ćma zakrywa tatuaż nack

Ćma zakrywająca szyję tatuaż

Tatuaże na szyi są raczej małe, więc pierwszy tatuaż, który jest krzyżem, jest bardziej łatwy do ukrycia. Zakrywający tatuaż był ćmą, która jest idealna z jasnymi częściami ciemnych i zacienionych obszarów. Ale szczegóły na nim zdecydowanie sprawiają, że zasługuje na okładkę.

Paw tatuaż zakrywający

Małe i proste tatuaże to raczej dobra grupa tatuaży do zatuszowania, ponieważ prawie nie ma ograniczeń co do tego, jak je zakryć, tak jak ten piękny wzór maskowania Paw, aby natychmiast ukryć prosty tatuaż.

Tatuaż na okładkę portretu

Portret zatuszować tatuaż

Jeśli trudno jest ukryć tatuaż (zwłaszcza gdy jest cały czarny) na nowym tatuażu, najlepszym sposobem jest ukrycie tatuażu za ciemniejszymi cieniami i przeniesienie głównego tematu w miejsce, w którym nie będzie widoczny stary tatuaż.

Portretokrywający tatuaż

Róża zakrywająca tatuaż autorstwa Matta Jordana

Przykryj gitarę dwiema różami na ramieniu

Jeszcze jednym sposobem na upewnienie się, że tatuaż jest idealnie zakryty, jest podążanie za jego kształtem. To może nie być łatwe, zwłaszcza gdy są to projekty plemienne lub abstrakcyjne. Ale w tym przypadku dość łatwo wybrać róże, ponieważ jest raczej okrągła na górze, a łodyga jest mniejsza, co idealnie nadaje się do zakrycia tatuażu na gitarze.

Portret zatuszować tatuaż

Portret zatuszować tatuaż

Wiry lub plemienne wzory są znacznie lepiej ukryte w cieniach, jeśli chcesz, aby było to łatwe, lub nawet abstrakcyjny wzór, który może być raczej wyzwaniem.

Tatuaż z różą i motylem

Istnieją również przypadki, w których tak naprawdę nie będziesz musiał zakrywać tatuażu nowym. Czasami można po prostu zrobić to znacznie lepiej, a oto przykład.

Tatuaż z różą na plecach

Przed: Dość ładny tatuaż z kwiatów i winorośli oraz czaszka. Po: Ukryj tatuaż pod pięknym kwiatowym tatuażem z cieniami, aby ukryć oryginalny wzór.

Tatuaż z różą na plecach

Róża zakrywająca tatuaż

Róża zakrywająca tatuaż

Tygrys na plecach jest teraz ukryty pod piękną różą 3D z niesamowitymi detalami.

Czaszka z tatuażem zakrywającym chryzantemę

Czaszka z tatuażem zakrywającym chryzantemę

Wcześniejszy tatuaż mógł być próbą zatuszowania innego tatuażu, ale wygląda na to, że należy go zakryć. Na starym tatuażu nie ma zbyt wiele kolorów, więc czaszka (z odcieniami dla części starych tatuaży, aby faktycznie ukryć) z chryzantemą może być najlepszą okładką.

Róża zakrywająca tatuaż

Róża zakrywająca tatuaż

Róże są raczej proste, ale przy niektórych technikach kolorowania byłyby wspaniałe dla oczu, a także świetny sposób na pokrycie starego tatuażu mniej więcej takim samym rozmiarem i kształtem jak jest.

Czaszki zakrywają tatuaże

Kolejny plan, aby pokazać, które części najlepiej zacieniować, aby zakryć tatuaż pod spodem.

Rose New Cover up Tattoo

Wzory plemienne są znacznie trudniejsze do zatuszowania, podobnie jak projekt starego tatuażu w tym. Jest jednak w dużej mierze ukryty przez róże, które zostały wyrównane i dobrze uformowane, aby ukryć krawędzie starszego tatuażu.

Czaszka z kwiatami wiśni zakrywa tatuaż

Czaszka z kwiatami wiśni zakrywa tatuaż

Dobrą rzeczą z koniecznością zakrycia tatuażu na plecach jest to, że będziesz mieć więcej miejsca do zajęcia, aby stary tatuaż mógł być dobrze zakryty.

Większe, ciemniejsze i piękniejsze wzory tatuaży to wszystko, czego naprawdę potrzeba, aby ukryć mniejsze tatuaże, szczególnie na plecach.

Steampunk zakrywający tatuaż

Steampunk zakrywający tatuaż

Chcesz zmienić tylko część swojego starego tatuażu? Cóż, tutaj jedyną zakrytą częścią był tatuaż z kotem z Cheshire; zastąpiony fajnym tatuażem 3D z zębatkami. Cytat został pozostawiony i został poprawiony o kilka projektów.

tusz do tatuażu

Zakrycie kwiatem tatuażu

Kiedy spojrzysz na zdjęcia przed i po, oczywiste jest, gdzie kiedyś znajdował się stary tatuaż. Ale dla kogoś, kto właśnie zobaczył nowy, prawdopodobnie pomyślałby, że nie ma mowy, aby cokolwiek ukrywał.

Tatuaże autorstwa Rodneya Eckenbergera

Nie oznacza to, że musisz chować tatuaż za drugim, możesz zadowolić się ciemniejszymi odcieniami i wzorami. Zawsze możesz mieć piękne dzieło sztuki jako przykrycie tatuażu.

Tygrys tuszuje tatuaż

Tygrys tuszuje tatuaż

Tatuaż jest prawie wyblakły i więcej niż zły projekt, ten potrzebuje więcej ukrycia. Na szczęście nie jest to trudne. Możesz mieć prawie dowolny projekt, który chcesz.

Biochemiczny tatuaż zakrywający żołnierza

Biochemiczny tatuaż zakrywający żołnierza

Jeśli trudno jest zmienić kolory starego tatuażu, możesz go umieścić na nowym. Może nie jest to aż tak oczywiste, ale niektóre niebieskie odcienie starych tatuaży są nadal widoczne na nowym. Jakoś łatwo łączy się z nowym designem.

Kwiat akwarelowy zakrywający tatuaż

Zakryj wyblakłe ptaki żywymi kwiatami w stylu akwareli

Ponieważ ptaki na pierwszym tatuażu są dość daleko od siebie, ukrycie ich na motywie kwiatowym może być całkiem proste. Wyglądałoby na to, że pod nowym tatuażem nic nie ma.

Zatuszować tatuaż z akwarelą róży

Oto kolejny przykład, który udowadnia, że ​​nie potrzebujesz ciemniejszych kolorów, aby ukryć stary tatuaż. Jednak stary z czasem wyblaknie, więc o wiele łatwiej jest zrobić nowy.

Akwarela z tatuażem zakrywającym mandalę

Akwarela z tatuażem zakrywającym mandalę

Stary tatuaż jest raczej łatwym przypadkiem, ale nie oznacza to, że musisz po prostu iść z jakimikolwiek projektami. Tutaj mandala w stylu akwareli to coś więcej niż tylko przykrycie. To także idealny tatuaż do zrobienia.