Tatuaż

50 znaczących tatuaży koronnych

Zdjęcia korony

Jeśli zawsze czułaś się jak królowa lub król, a dodatkowo zawsze chciałaś mieć tatuaż – symbol korony to właściwy wybór dla Ciebie! Mając tak mocny wygląd i emanującą symboliką, korony od dziesięcioleci są częścią obrazów tatuażowych. Jako przedmiot, korona jest symbolem władcy, reprezentującym jego panowanie i suwerenność. Symboliczny od samego początku, nic dziwnego, że obraz przełożony na skórę sztuki upiększającej, w postaci prostych lub bardziej wyszukanych znaków koronnych.

Król Lasu

Chociaż jest często używany jako dodatek do złożonych kompozycji tatuażowych, tatuaż koronowy może stać samodzielnie. Odmiennie postrzegane przez tysiące noszących je osób, korony projektuje się w różny sposób, od najprostszych czarnych znaczków, po pograniczno-kiczowe obrazki, ozdobione dodatkowymi klejnotami, kwiatami, bibelotami w kształcie serc i innymi osobistymi elementami wizualnymi. Najczęstsze znaczenia tatuażu z koroną zaczerpnięto z symboliki rodziny królewskiej – podczas gdy postrzega się siebie jako wyróżniającego się, wyjątkowego, dążącego do wysokich celów osobistych.

Umieść swoją koronę

Mając mnóstwo znaczeń, tatuaże koronowe mogą być albo duże, obejmujące całe plecy, albo małe, tylko ślad na nadgarstku lub kostce. Wirtuozerię tatuatorów można dostrzec zarówno w małych, jak i dużych tatuażach koronowych, choć te mniejsze nie pozwalają na wiele szczegółów. Pomimo podstawowego kształtu, często wybierane są małe tatuaże, umieszczane na karku, nadgarstkach, kostkach i innych znaczących lub sugestywnych częściach skóry. Czasami tatuaże koronowe są wykonywane w parze, gdzie para ma identycznie umieszczoną grafikę tuszem, zaprojektowaną zgodnie z ich płcią, identyfikując się w ten sposób jako król + królowa.

Znaczenie tatuażu korony

Odchodząc od pierwotnego znaczenia godła przyznania boskiego autorytetu, tatuaż z koroną jest wysoce spersonalizowany, podobnie jak wszystkie inne znaki atramentowe. Może być wspólnym znakiem pewnej grupy, symbolizującym jej władzę lub przywództwo. W osobistej hierarchii jest to dążenie do królewskiego statusu, symbol dumy i szlachetności. To także rządzenie własnym życiem, emocjonalnie podniesiony status, szlachetne myśli i czyny, prawość i kontrola, element oswajania przypominający posiadaczowi, by używał swojej władzy w sposób mądry i sprawiedliwy.

Korona + Kwiaty + Litery = Księżniczka!

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni często wybierają koronę jako tatuaż. Wersje męskie są bardziej chropowate, kanciaste i proste, podczas gdy kobiety są często ostentacyjne z dodatkiem kwiatów i innych elementów urody.

Tatuaż na nadgarstku korony

Ważnym elementem tatuażu z koroną jest liternictwo. Tatuowana osoba może podpisać się swoim imieniem, nazwiskiem ukochanej osoby lub członków rodziny lub dewizą życiową. Litery te są zwykle skoordynowane ze stylem tatuażu, wykonane w sposób kaligraficzny. Koronę można umieścić nad napisem, wznosząc ważną osobę lub przesłanie na najwyższy poziom, lub też napisy mogą być wyrzeźbione na wstążce, falującej wokół obrazu.

Wśród powszechnie stosowanych elementów wizualnych w tatuażach o tematyce korony są czaszki, znaki zodiaku, zwierzęta, skrzydła, promienie światła, klejnoty itp..

Jeśli myślisz o zdobyciu tatuażu inspirowanego koroną, spójrz na kolekcję najbardziej niesamowitych przykładów, przemyśl dokładnie i wymyśl swój własny symbol indywidualności i potencjału, pasujący do twoich osobistych ideałów i pomysłów.

Tatuaże z kolorowymi i różanymi koronami

Korona, a tym samym tatuaże

Śmierć Marie królowa niestandardowy tatuaż

Tatuaże z koroną

Tatuaż korony i kwiatów

Korona plecy tatuaż dla kobiet

Towarzysz Korona Tatuaż

Akwarela Korona Tatuaż

Tatuaż korony

Korona i KrzyżTatuaż

Tatuaże pasujące do korony

Korona plecy tatuaż

Tatuaż pasujący do korony

Towarzysz Korona Tatuaż

Korona i  kotwica tatuaż dla mężczyzn

Korona plecy tatuaż

Korona tatuaż na boku

Tatuaż korony na plecach

Lew z realistycznym tatuażem korony

Tatuaż Korona Palec

Korona tatuaż za uchem

Korona plecy tatuaż dla Momen

Tatuaż korony na szyję

Kolorowy tatuaż w klatce piersiowej dla mężczyzn

Tatuaż korony na szyję

Tatuaż na ramieniu korony

Tatuaż korony

Tatuaż korony i krzyża

Tatuaż korony

Tatuaż korony

korona księżniczki

Tatuaż na ramieniu korony

Tatuaż na palec korony

Tatuaże z koroną dla kobiet

Tatuaż korony

Tatuaż korony

Coolor korona tatuaż na stopę

Tatuaż na klatce piersiowej korony dla kobiet

Tatuaż korony i skrzydła

Tatuaż korony

Śliczne korony tatuaż

Tatuaż na klatce piersiowej korony dla mężczyzn

Korona UdaTatuaż

Tatuaż na dłoni korony

Tatuaż korony