Tatuaż

45 niesamowitych tatuaży VINCENT VAN GOGH

Kto nie zna dzieła Vincenta Van Gogha? Wszystkie żywe, poruszające i dramatyczne obrazy z przeszłości należą do niego. To jest powód, dla którego w naszym dzisiejszym artykule przedstawimy niektóre z niesamowitych tatuaży inspirowanych jego obrazami.

Dzieło Vincenta Van Gogha jest znane od wieków na całym świecie, a jego prace są nie mniej niż błogosławieństwem dla naszej współczesnej sztuki i projektów. Był holenderskim malarzem postimpresjonistycznym i zaliczany jest do najbardziej wpływowych osobistości przeszłości. Chociaż jego ogromna kolekcja obejmuje ponad 2100 dzieł sztuki, uważano go za ofiarę choroby psychicznej, frustracji i rozpaczy. Uważano, że jego życie zmaga się ze wszystkimi tymi elementami, ale był przedstawiany jako świat bogaty w sztukę i poezję.

Być może zastanawiasz się, co ma wspólnego Vincent Van Gogh z tatuażami? Cóż, jego prace, w tym obrazy olejne, portrety i pędzle, są tak urocze, że stanowią niesamowitą podstawę dla tatuaży. I dlatego tu jesteśmy.

Jeśli jesteś jednym z wielbicieli sztuki i poezji, koniecznie sprawdź poniższe utwory Vincenta Van Gogha, które zostały namalowane przez innych artystów. Chwyć popcorn, usiądź wygodnie i sprawdź niektóre z najbardziej niesamowitych dzieł Vincenta Van Gogha jako tatuaże i podziękuj mi później!

45 Uderzające tatuaże Vincenta Van Gogha:

Jedną z najpopularniejszych prac artystycznych Vincenta Van Gogha była „Gwiaździsta noc” i to jest to, co w większości namalowali artyści inaczej używając kreatywności i własnej magii. Więc niech rozpocznie się odliczanie:

vincent van gogh tatuaże Gwiaździsta noc na wewnętrznym ramieniu

Portret gwiaździstej nocy na ramieniu wewnętrznym. Noc sobotnia jest uważana za najpopularniejszy obraz Vincenta Van Gogha i dlatego jest sygnowana wieloma tatuażami przez kilku artystów wykorzystujących własną kreatywność i kolory.

tatuaże vincenta van gogha Gwiaździsta noc tatuaż na plecach

Gwiaździsta noc tatuaż na plecach. Popularność obrazu Gwiaździsta noc Vincenta Van Gogha wynikała z jego niesamowitych zawijasów, kompozycji i użycia kolorów. Podobną magię możesz zobaczyć na powyższym tatuażu.

tatuaże Vincent van gogh Słoneczniki

Garnek słoneczników Vincenta Van Gogha. Innym popularnym dziełem Gogha był wazon z 15 słonecznikami. Ten obraz, choć bardzo typowy, zyskał entuzjastyczne recenzje ludzi ze względu na bujne pociągnięcia pędzla i spektrum żółtych kwiatów.

tatuaże vincenta van gogha Miasto spotyka gwiaździstą noc

Miasto spotyka gwiaździstą noc. Jak wspomnieliśmy wcześniej, gwiaździsta noc jest tuszowana w różnych stylach, przez różnych artystów. Więc ten daje scenę gwiaździstej nocy nad miastem. Tatuaż wykorzystuje tę samą kolorystykę, ale oferuje nieco inny scenariusz.

vincent van gogh tatuaże słonecznik lustro odbijające gwiaździstą noc tatuaż

Słonecznikowe lustro odbijające tatuaż z gwiaździstą nocą. Jeśli jesteś prawdziwym fanem Van Gogha, ten tatuaż byłby twoim wyborem, ponieważ oferuje kombinację jego dwóch popularnych dzieł – Gwiaździstej nocy i piętnastu słoneczników.

tatuaże vincenta van gogha samotna dziewczyna w gwiaździstej nocy

Samotna dziewczyna w gwiaździstej nocy Tattoo. To połączenie gwiaździstej nocy z samotną dziewczyną jest niesamowite. Dziewczyna przedstawia samotność pod ciemnoniebieskim niebem z gwiazdami. Artysta może przedstawiać Van Gogha pod własną grafiką.

Tatuaż Vincent van Gogh Taras kawiarni w nocy przez KSU Arrow

Tatuaż Taras kawiarni w nocy przez KSU Arrow. Wśród wielu obrazów Vincenta Van Gogha, ten taras kawiarni w nocy był tym, który był równie podziwiany przez ludzi. Ten tatuaż jest doskonałym przykładem wyobraźni artysty i doskonałego radzenia sobie ze światłem.

Tatuaże Vincenta van Gogha Portret Vincenta Van Gogha ze słonecznikami

Vincent Van Gogh Portret ze słonecznikami. Van Gogh stworzył również swój własny portret, używając swojej wyobraźni i kolorów. W ciągu roku namalował ponad 30 autoportretów. Swoje portrety wykorzystywał do doskonalenia swoich umiejętności i zarabiania pieniędzy. Te różne portrety są również używane jako tatuaże na całym świecie.

Tatuaże Vincenta van Gogha Gwiaździsta noc Portret Vincenta Gogha

Gwiaździsta noc Portret Vincenta Gogha. Gogh eksperymentował ze swoimi portretami z kwiatami i pejzażami. Ale nie eksperymentował z gwiaździstą nocą. Więc ten artysta tatuażu wykorzystał swoją kreatywność i namalował portret Gogha gwiaździstą nocą.

tatuaże vincenta van gogha Starry Night Puzzle Piece

Gwiaździsta Noc Kawałek Układanki. Ten element układanki może odzwierciedlać tajemnicę ukrytą za Gwiaździstą nocą. Jeśli szukasz malutkiego tatuażu z inspiracją Vana, oto co możesz mieć.

tatuaże vincenta van gogha Wspaniały portret gwiaździstej nocy

Wspaniały portret gwiaździstej nocy. Kolejny portret Vincenta z gwiaździstą nocą. Użycie kolorów, kombinacji i kreatywności sprawia, że ​​ten tatuaż jest wart obejrzenia.

tatuaże vincenta van gogha tatuaże vincenta van gogha

The Starry Night Full Back Piece. Zgodnie z moimi badaniami sądzono, że gwiaździsty nocny obraz przedstawia widok z azylu Van Gogha. Został przyjęty do azylu po usunięciu roku.

tatuaże vincenta van gogha Droga z cyprysowym wzorem tatuażu na dłoni

Droga z cyprysowym wzorem tatuażu. Cyprys jest powszechnym obiektem widocznym w większości tatuaży Gogha. Tajemnica, która za tym stoi, wciąż nie została rozwiązana, ale element cyprysu sprawia, że ​​jego dzieła są popularne i tajemnicze.

Tatuaż Czarno-biały Gwiaździsta noc autorstwa Goldy-Z. Ten tatuaż autorstwa Goldy-Z jest jednocześnie doskonałym przedstawieniem kreatywności i wyobraźni. Bezbarwna gwiaździsta noc z tylko czarnymi liniami tworzy świetny tatuaż.

tatuaże vincenta van gogha tatuaż na krześle Van Gogha

Tatuaż na krześle Van Gogha. Obrazy na krzesłach Vincenta zaliczane były do ​​najbardziej analizowanych dzieł własnych. Jego obraz krzesła był wyświetlany wraz z obrazem krzesła Gauguina, który oferował zupełnie inny obraz krzesła. Według badań nad tymi dwoma obrazami na krzesłach, okazało się, że krzesło Vana zostało wykonane w jasnym kolorze przedstawiającym światło dzienne, podczas gdy krzesło Gauguina zostało wykonane w ciemniejszych kolorach, przedstawiających noc.

tatuaże vincenta van gogha elegancko wyglądający tatuaż gwiaździstej nocy

Elegancko wyglądający tatuaż na gwiaździstą noc. Kolejne spojrzenie na kreatywność. Gwiaździsta noc wygląda tu elegancko, a nad nią świeci złoty księżyc.

tatuaże vincenta van gogha Kolejny tatuaż gwiaździstej nocy z cyprysem i miastem w kawiarni

Kolejny tatuaż Gwiaździstej Nocy z Cypress and the City. Uważa się, że gwiaździsta noc może dotyczyć śmiertelności, ponieważ cyprys przedstawia głównie śmierć, podczas gdy gwiazdy przedstawiają ludzi świecących po śmierci.

tatuaże vincenta van gogha Spojrzenie w gwiaździstą noc

Spojrzenie w gwiaździstą noc. Tutaj para trzymająca się za ręce patrzy przez okno na gwiaździstą noc. Tutaj para może być Van Goghiem z żoną. Tatuaż jest bardzo pomysłowy i może przedstawiać nieśmiertelną miłość.

tatuaże vincenta van gogha Starry Night Sleeve Tattoo dla kobiet

Gwiaździsta noc tatuaż dla niej. Tatuaż Gwiaździsta Noc jest równie popularny wśród mężczyzn, jak i kobiet. Ponadto umieszcza się go na każdej części ciała od pleców po ramiona, od ręki po łydkę. Szerokie możliwości umieszczenia tego tatuażu mogą być powodem jego popularności.

tatuaże Vincent van gogh Gwiaździsta noc w sercu

Gwiaździsta noc w sercu. Ten tatuaż przypomina nam również gwiaździstą noc w sercu bez łodyg kwiatowych.

vincent van gogh tatuaże naszkicowany tatuaż w wazonie słoneczników

Naszkicowany wazon z tatuażem słoneczników. Kolejny niesamowity tatuaż inspirowany grafiką Vincenta Van Gogha. Artysta nadał tej grafice nieco skrętu dzięki efektowi szkicowania.

Vincent van gogh tatuaże Słoneczniki w Gwiaździstej Nocy

Słoneczniki w Gwiaździstej Nocy. Kolejne niesamowite połączenie Gwiaździstej nocy ze słonecznikami jest następne na liście.

Vincent van gogh tatuaże Miasto pod gwiaździstą nocą

Miasto pod gwiaździstą nocą. Ten jest powiększonym tatuażem inspirowanym Gwiaździstą nocą. Niesamowite detale i niesamowite zawijasy, takie jak grafika prezentowana przez Van Gogh.

tatuaże vincenta van gogha Szkic tatuażu Van Gogha z usuniętym uchem

Naszkicował tatuaż Van Gogha z usuniętym uchem. Van Gogh został przyjęty do szpitala psychiatrycznego po usunięciu ucha. Uważano, że Van był upośledzony umysłowo i zrozpaczony.

tatuaże vincenta van gogha gwiaździsta noc rękaw tatuaż z pełnym rękawem

Gwiaździsta noc rękaw tatuaż. Dla entuzjastów Can Gogha ten tatuaż rękawa inspirowany gwiaździstą nocą jest wart oddania strzału.

tatuaże vincenta van gogha Żywioł gwiaździstej nocy

Żywioł Gwiaździstej Nocy. Ten element gwiaździstej nocy to kolejny niesamowity pomysł na tatuaż z grafikami Vincenta Van Gogha.

Tatuaże Vincenta Van Gogha Autoportret Vincenta Van Gogha

Autoportret Vincenta Van Gogha. Jeśli chcesz czegoś delikatnego, ale skutecznego, ten autoportret jest świetnym wyborem.

Vincent van gogh tatuaże Starry Night Piece

Kawałek Gwiaździstej Nocy. Chociaż Van Gogh uważał Gwiaździstą noc za porażkę, ale ten tatuaż inspirowany jego dziełem to zupełnie nowy wygląd przedstawiający tę samą ideę gwiaździstej nocy.

tatuaże vincenta van gogha Gwiaździsta noc

Koło Gwiaździstej Nocy. Koło oznacza bez końca. Ten tatuaż gwiaździstej nocy może przedstawiać niekończący się cykl gwiaździstej nocy.

vincent van gogh tatuaże Słonecznik z wazonu autorstwa Pete Zebley

Słonecznik z wazonu autorstwa Pete Zebley. Pete Zebley twórczo wykorzystał element z tatuażu Van Gogha i dodał go swoją wyobraźnią i szczegółami.

tatuaże vincenta van gogha Grzmot gwiaździstej nocy na przedramieniu

Grzmot gwiaździstej nocy. Dzięki powiększeniu grzmotu ten sprawia również, że wspaniały tatuaż gwiaździstej nocy jest tuszowany.

tatuaże Vincent van gogh Gwiaździsta noc w lustrze

Gwiaździsta noc w lustrze. Ten tatuaż jest przeznaczony dla wszystkich osób, które lubiły dzieła sztuki Vincenta Van Gogha.

tatuaże vincenta van gogha Gwiaździsta noc tatuaż na górnym rękawie

Tatuaż rękawa gwiaździstej nocy. Spokojny, szeroki obraz nieba na bicepsie oferuje zupełnie inny klimat.

tatuaże vincenta van gogha kolejny kreatywny tatuaż gwiaździstej nocy

Kolejny kreatywny tatuaż na gwiaździstą noc. Jeśli szukasz czegoś kreatywnego, a jednocześnie wyjątkowego, ten magiczny kawałek gwiaździstej nocy jest zdecydowanie stworzony dla Ciebie.

tatuaże Vincent van gogh Gwiaździsta noc w sercu

Gwiaździsta noc w sercu. Tatuaż serca w połączeniu z gwiaździstą nocą to niesamowity pomysł, aby pokazać swoją miłość do dzieł Gogha.

vincent van gogh tatuaże irysy tatuaż na żebrach

Irysy tatuaż. Wraz z gwiaździstą nocą, słonecznikami, krzesłem, irysami to kolejna niesamowita grafika Van Gogha, która świadczy o jego kreatywności. Tatuaż inspirowany tęczówkami Gogha oferuje niesamowite kolory i miłość do sztuki.

tatuaże vincenta van gogha tatuaż serca z łatką gwiaździstej nocy

Tatuaż serca z łatką Gwiaździstej Nocy. Jeśli chcesz czegoś niesamowitego z czymś prostym, wybierz ten niesamowity tatuaż serca z wyrzeźbioną na nim gwiaździstą nocną łatką.

tatuaże vincenta van gogha Głęboka gwiaździsta noc Tattoo

Głęboki tatuaż na gwiaździstą noc. Ten wyjątkowy, ale stylowy tatuaż na noc gwiaździstą przemówi do Twoich preferencji i wyborów.

tatuaże vincenta van gogha

Szczegółowy tatuaż gwiaździstej nocy. Cienkie linie, niesamowite pociągnięcia pędzla i kombinacje kolorów razem sprawiają, że ten tatuaż jest całkowitą wypłatą.

tatuaże vincenta van gogha Miasto z tatuażem gwiaździstej nocy

Kolejny świetny kawałek. Dzięki żywym kolorom i niesamowitej fakturze ten tatuaż inspirowany grafiką Van Gogha jest wart strzału.

vincent van gogh tatuaże gwiaździsta noc mały tatuaż na przedramieniu

Gwiaździsta Noc Patch. Jeśli szukasz małego kawałka tatuażu inspirowanego grafiką Van Gogha, ten tatuaż jest najlepszą rzeczą, jaką możesz mieć.

tatuaże vincenta van gogha tatuaż na przedramieniu gwiaździstej nocy

Kreatywna gwiaździsta noc autorstwa Mariana Amaral Tattoo. Wyblakłe kolory, ale efektowny widok gwiaździstej nocy autorstwa Mariany Amaral to również świetna opcja do przymierzenia.

tatuaże vincenta van gogha Gwiaździsta noc na ramię

Cyprys i gwiaździsta noc. Jeśli jesteś wielkim wielbicielem sztuki i Vincenta Van Gogha, być może brakuje Ci tego niesamowitego dzieła.

tatuaże vincenta van gogha wazon z 15 słonecznikami

Wazon z 15 słonecznikami. Jasne kolory i niesamowita kreatywność, ten wazon z 15 słonecznikami jest warty wypróbowania dla wszystkich miłośników sztuki.

tatuaże vincenta van gogha Gwiaździsta noc w Nowym Jorku autorstwa INKED

Gwiaździsta noc w Nowym Jorku autorstwa INKED. Ten tatuaż gwiaździstej nocy jest umieszczony na przedramieniu i myślę, że przedramię jest najlepszym miejscem do nałożenia tuszu na gwiaździstą noc.

Uczyń swoje ciało płótnem dla klasycznej grafiki Vincenta Van Gogha i ponownie odtwórz magiczne zaklęcie za pomocą kolorowego atramentu i własnej kreatywności.